Dwie arcyważne gry z datami premiery!

Podczas tegorocznego wydarzenia The Game Awards 2022 doczekaliśmy się niezwykle ważnych informacji związanych z datami premier dwóch gier, na które czekamy od lat. Mowa o Diablo IV oraz Baldur’s Gate 3. Zachwyceni będą zdecydowanie starsi gracze. Co warto wiedzieć w tej kwestii?

Dwie popularne serie wracają!

Diablo IV to najważniejsze dzieło, nad jakim ostatnio pracuje Blizzard. Po budzącym mieszane uczucia, ale zarabiającym fortunę Diablo Immortal, przyszedł czas na pełnoprawnego następcę wiekowego Diablo III. Gra ma być bardzo mroczna i krwawa. Zdecydowanie bliżej będzie jej do dwóch pierwszych części serii niż do „cukierkowego” poprzednika. Produkcja zadebiutuje 6 czerwca przyszłego roku. Obecnie można zamawiać ją w przedsprzedaży, która zapewni m.in. dostęp do otwartej bety. Ja już skorzystałem z pre-ordera, a Wy? Cennik prezentuje się następująco:

  • Edycja Standardowa – 69,99 euro,
  • Edycja Digital Deluxe – 89,99 euro,
  • Edycja Ultimate – 99,99 euro.

W przyszłym roku powróci także seria Baldur’s Gate. Premiera najnowszej części – Baldur’s Gate 3 – będzie miała miejsce w sierpniu. Z niebytu powraca więc jedna z najważniejszych pozycji z gatunku RPG. Sam do dziś lubię wracać do uniwersum Dungeons & Dragons tak pięknie zwizualizowanego nam lata temu w przypadku serii Baldur’s Gate, Icewind Dale i Neverwinter Nights. Nadchodząca nowość z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie i zaoferuje nam ogromny świat do eksplorowania – z tytułowymi Wrotami Baldura na czele.

Czytaj też: Next-genowy Wiedźmin 3 wygląda obłędnie!

Dajcie koniecznie znać która z tych gier budzi u Was większe emocje. Ja z pewnością ogram obie. Na conowego.pl możecie natomiast spodziewać się ich recenzji!