Duże zmiany w Revolut! Nadchodzą nowe usługi?

Revolut to jeden z ciekawszych sposobów na dokonywanie płatności on-line. Brytyjski projekt z kategorii fintech nieustannie się rozwija po to, by zaoferować klientom jak najszerszy wachlarz usług z zakresu bankowości. Obecnie wdrażane są w jego przypadku nowe, ciekawe rozwiązania mogące być ciekawą odpowiedzią na spadającą wartość pieniądza – i co za tym idzie – malejące zdolności kredytowe wielu osób.

Revolut ma odpowiedź na inflację w Polsce?

Revolut przygotował dla polskich klientów nową ofertę, w ramach której mogą oni otrzymać kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem. Kwota jaką można pożyczyć od brytyjskiego fintechu sięga aż 150 tysięcy złotych. Wydłużeniu uległ maksymalny okres spłaty zaciągniętego zobowiązania. Teraz może on wynieść nawet 10 lat. Minimalne oprocentowanie w przypadku kredytu od Revolut to 7,99% w skali roku. Nie bez znaczenia jest także fakt, że klienci Revoluta z Polski mogą się starać o przyznanie karty kredytowej z limitem do 50 tysięcy złotych i dwumiesięcznym okresem bez odsetek.

Revolut wychodzi naprzeciw klientom z Polski także w kwestii oprocentowania kont oszczędnościowych w polskich złotych. Wprowadzono pozytywne zmiany dotyczące wszystkich dostępnych nad Wisłą planów:

  • Standard – z 0,95% do 1,55%,
  • Plus – z 1% do 1,6%,
  • Premium – z 1,2% do 1,8%,
  • Metal z 1,4% do 2%.

Czytaj też: VPN – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Jak widać, oferta Revolut w Polsce zaczyna nabierać rumieńców. Przedstawiciele brytyjskiego fintechu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Polakom coraz częściej trudno o pozyskiwanie funduszy na realizację marzeń. Skoro więc nie mogą oni korzystać z ofert zwykłych banków, być może warto zainteresować się ofertą Revoluta?

Grafika tytułowa: CardMapr.nl / Unsplash