Domowe centrum sterowania z nową lodówką Haier!

A gdyby tak wracając z pracy móc podejrzeć co jest w lodówce, by zaplanować odpowiednio zakupy, zarządzać wszystkimi urządzeniami w domu za pomocą ekranu w lodówce, a podczas przyrządzania kolacji móc oglądać ulubiony serial? Z nową lodówką Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB wszystko jest możliwe!

fot. Haier

Inteligentne rozwiązania na wyciągnięcie ręki!

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB wyposażona została w duży ekran, na którym można nie tylko sprawdzić wszystkie funkcje lodówki, ale również skorzystać z szerokiej gamy zasobów multimedialnych. Oznacza to, że można włączyć ulubioną muzykę, odtwarzać filmy i audiobooki. Co więcej, nasza lodówka będzie również niezastąpionym asystentem i pomoże stworzyć dania niczym z 5-gwiazdkowej restauracji. Wbudowano w nią bowiem aplikację hOn. Wirtualny asystent napojów pomoże w przygotowaniu naszych ulubionych schłodzonych soków lub drinków. Poza tym wbudowany w drzwi lodówki mini-komputer pomoże uruchomić pralkę, sprawdzić stan piekarnika lub po prostu zwiększyć moc okapu.

Wewnątrz lodówki Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB zamontowano specjalne kamery. Po podłączeniu lodówki do aplikacji hOn można w każdej chwili zdalnie podejrzeć zawartość lodówki – szczególnie w trakcie zakupów. Funkcja nosi nazwę My Inventory. Pozwala ona także na spisanie zawartości lodówki wraz z datami ważności. Dzięki temu możliwe będzie przypominanie nam, kiedy będzie zbliżać się koniec terminu ważności.

Na pokładzie lodówki Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB producent serwuje nam autorskie technologie Fresher Techs odpowiadające za zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej. Funkcja Air Surround zapewnia łagodny obieg powietrza, dzięki któremu jedzenie dłużej zachowuje smak, konsystencję i soczystość. Total No Frost zapobiega powstawaniu szronu w całej chłodziarko-zamrażarce oraz mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów. Fresher Shield chroni mrożoną żywność, jednocześnie zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania.

fot. Haier

Ciekawostką jest fakt, że dla owoców i warzyw stworzone zostały dwie szuflady Humidity Zone utrzymujące świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Membrana z włókien roślinnych utrzymuje w szufladach wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza. Na uwagę zasługują także dwie szuflady My Zone, które umożliwiają łatwe dostosowanie temperatury na trzech wybranych poziomach 0, 2 lub 5°C, w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają być w niej przechowywane. Warunki mogą być regulowane w zależności od tego, jakie produkty chcemy w niej przechowywać.

Specjalna strefa Switch Zone pozwala swobodnie przełączać się pomiędzy chłodzeniem, a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki. Za pomocą ekranu dotykowego, znajdującego się na drzwiach urządzenia można zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -20°C do +5°C, w zależności od tego, czy potrzebna jest większa przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia. To rozwiązanie, które może przydać się w Święta!

Czytaj też: Hoover HF9 – kompleksowe i wygodne sprzątanie

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB to lodówka, która powinna być wizytówką każdej nowoczesnej kuchni. A czy Ty dasz jej szasnę?

Grafika tytułowa: Haier