Hoover HF9 – kompleksowe i wygodne sprzątanie

Nowy odkurzacz Hoover HF9 ANTI-TWIST HF920P 011 to bezkompromisowy sprzęt, który przeniesie codzienne obowiązki na zupełnie inny poziom. Lekkość, niezawodna precyzja, higieniczne użytkowanie – to najważniejsze cechy opisujące to, jak poprawi komfort codziennego sprzątania.

fot. Hoover

Wszechstronny i poręczny

Hoover HF9 to odkurzacz zapewniający lekkość odkurzania nie tylko ze względu na swoją wagę, ale przede wszystkim doskonałe rezultaty sprzątania. Dzięki precyzyjnie dobranym końcówkom oczyścisz powierzchnię bez względu na jej rodzaj. Producent do odkurzacza dołącza liczne końcówki pomocne w codziennych porządkach w naszych domach oraz mieszkaniach.

Panele, drewniane podłogi, dywany – wszystko będzie czyste za sprawą specjalnej końcówki do dywanów i twardych powierzchni. Wyposażono ją w system Anti-Twist, który zapobiega blokowaniu wałka przez owijające się wokół niego włosy, sierść i włókna, rozczesuje je i przekazuje bezpośrednio do pojemnika. Szczotką z miękkim włosiem można bezpiecznie czyścić nawet najdelikatniejsze meble.

Dzięki mini turboszczotce z oświetleniem LED można natomiast sierść z kanap, łóżek a nawet foteli. By skutecznie sprzątać wszystkie zakamarki, wąskie przestrzenie, w tym listwy przypodłogowe, wysokie meble i regały oraz łatwo dotrzeć do najwyżej położonych miejsc i sufitu została stworzona również praktyczna końcówka. Specjalna szczelinówka sprawi, że Hoover HF9 stanie się wielofunkcyjnym urządzeniem, który sprosta każdemu codziennemu wyzwaniu.

Żeby sprzątanie było jeszcze wygodniejsze odkurzacz wyposażony został w nowoczesny wyświetlacz stanowiący prawdziwe centrum dowodzenia wszystkimi ustawieniami. Dzięki temu można określić poziom naładowania baterii, czas pracy do wyczerpania akumulatora, można też błyskawicznie wybrać tryb odkurzania, a także dowiedzieć się z powiadomień, np. o konieczności wyczyszczenia filtra.

Dwie baterie w zestawie sprawiają, że sprzątanie w trybie bezprzewodowym może trwać nawet do 60 minut. Koniec z brudzeniem rąk podczas wyjmowania szczotki czy czyszczenia pojemnika. Tą pierwszą można zwolnić wciskając nogą dedykowany pedał. Specjalny przycisk pozwala natomiast na wygodne opróżnienie pojemnika na kurz prosto do kosza.

Czytaj też: Candy RapidO Pro – pranie bez kompromisów

Grafika tytułowa: Hoover