Diablo Immortal na Halloween – co nowego?

Diablo Immortal to jeden z najważniejszych tytułów mobilnych, jakie zadebiutowały w tym roku. Blizzard obiecał graczom, że będzie regularnie rozbudowywał swoją produkcję o nową zawartość. Jak się okazuje – dotrzymuje słowa. Po ostatniej dużej aktualizacji wprowadzającej szereg rozszerzeń zabawy czas na aktualizację z okazji Halloween!

fot. Blizzard

Nowa zawartość w Diablo Immortal imponuje!

Diablo Immortal zostało właśnie rozbudowane o nową zawartość w ramach DLC o nazwie Hallow’s Wake. Owa aktualizacja wprowadza do zabawy sporo nowości. Oprócz kolejnych sektorów twórcy oddają w nasze ręce ciekawy event, który będzie trwał od 19 października do 2 listopada. Naszym zadaniem będzie polowanie na specjalne upiorne gobliny, które nawiedzą świat gry. Dropem przez nie pozostawianym będą specjalne kamienie, za które zakupimy cenne akcesoria.

Gracze będą mogli także wypełniać codzienne zadania, które pozwolą na szybkie wzbogacenie naszych kont ciekawymi i wartościowymi nagrodami. Przez cały czas trwania wydarzenia gracze będą mogli wydać realne pieniądze na specjalne zestawy skórek dla swoich bohaterów. Będą one sprzedawane pod upiornie brzmiącymi nazwami – Hallowed Dead oraz Waltz Macabre.

Czytaj też: Nowy Xbox już wkrótce!

Blizzard kolejnymi sezonami w Diablo III i Diablo II Resurrected oraz nową zawartością w swojej mobilnej produkcji chce nam umilić oczekiwanie na Diablo IV – grę wyczekiwaną od wielu lat. Warto przypomnieć, że najpewniej zadebiutuje ona w pierwszej połowie przyszłego roku.

Grafika tytułowa: Blizzard