Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji – z Haier to możliwe!

Haier od zawsze tworzy produkty, które mają za zadanie ułatwiać życie. Urządzenia do zabudowy wyposażone w nowoczesne technologie, aplikację z dostępem do ponad 350 przepisów oraz szereg automatyzacji – wszystko po to, by oszczędzać czas i sprawić, że przygotowanie potraw stanie się codzienną przyjemnością.

fot. Haier

Aplikacja hOn – wszystkie przepisy w Twojej kieszeni (i nie tylko)!

Decydując się na zakup urządzeń AGD Haier do zabudowy otrzymujemy dostęp do wyjątkowej aplikacji hOn. Jedną z jej najważniejszych funkcji jest asystent Cook with me, który pomaga w doborze wyśmienitych dań, które będziemy mogli przygotować dla naszych najbliższych. Przez cały proces ich przygotowania zostaniemy poprowadzeni krok po kroku, by nasze kulinarne arcydzieła wprawiały w zachwyt!

Owe przepisy możemy za pośrednictwem aplikacji synchronizować z naszym sprzętem AGD. To praktyczna i wygodna funkcja, z której na pewno chętnie skorzystacie. Nie bez znaczenia w procesie przygotowywania potraw są funkcje sprzętu AGD od Haier. Wystarczy wspomnieć o takich rozwiązaniach, jak funkcja Climatech, która zapewni równomierne rozprzestrzenianie się ciepła wewnątrz piekarnika.

Panel Szefa Kuchni zadba natomiast o to o to, by zapewnić odpowiednie rozprowadzenie powietrza i wilgotności w piekarniku, co wpłynie na jakość i chrupkość potraw. Funkcja Preci Synch sprawi, że w zależności od potrzeby okap będzie pochłaniać wszystkie zanieczyszczenia bez konieczności ciągłej regulacji. Także wspomnianymi funkcjami można sterować z aplikacji hOn.

Czytaj też: Przez żołądek do serca – walentynkowe przepisy marki Haier!

Jeśli zależy Ci na zaprojektowaniu nowoczesnej kuchni, która bazowała będzie na inteligentnych rozwiązaniach, to warto zainteresować się ofertą marki Haier. Rozwiązania serwowane przez koncern pozwolą na wygodne zarządzanie pracą sprzętu AGD z poziomu smartfona oraz na przygotowywanie dań którymi oczarujesz swoich gości!

Grafika tytułowa: Haier