Indiana Jones powraca!

Indiana Jones to postać, na której przygodach wychowało się wiele osób. Filmy traktujące o wyprawach jednego z najbardziej rozpoznawanych, filmowych archeologów mają już swoje lata na karku – ostatni zadebiutował w 2008 roku. Jak się okazuje, wkrótce czeka nas premiera kolejnej produkcji z Harrisonem Fordem w roli głównej!

Indiana Jones znów nas zachwyci?

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnego tytułu produkcji, a i sama jej fabuła jest owiana nutą tajemnicy. Za reżyserię odpowiada natomiast James Mangold. Poza Harrisonem Fordem na ekranie pojawią się takie sławy, jak: Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Phoebe Waller-Bridge, Shaunette Renée Wilson czy też Antonio Banderas. Obsada zwiastuje nam świetne widowisko. Miejmy nadzieję, że twórcy nie zawiodą oczekiwań oddanych fanów Indiany Jones’a.

Premiera nowego filmu pierwotnie planowana była na lipiec 2022 roku, ale ze względu na sytuację pandemiczną przesunęła się o niemal rok – na czerwiec 2023 roku. Dobra wiadomość jest jednak taka, że zdjęcia do produkcji już się zakończyły i obecnie trwają prace nad montażem. Miejmy nadzieję, że tutaj nie dojdzie do żadnych znaczących opóźnień i że tym razem wyczekiwany film zadebiutuje już zgodnie z planami.

Czytaj też: Amazon Prime Gaming – znamy gry na czerwiec!

Do tej pory wszystkie odsłony przygód Indiany Jones’a cieszyły się ogromną popularnością. Czekamy na informację odnośnie do tego, czy kolejna odsłona serii zadebiutuje w kinach, czy też może twórcy postawią na premierę bezpośrednio w którymś z serwisów streamingowych. Trzymamy dla Was rękę na pulsie!