Cyberpunk 2077 znów na topie – przez serial Netflix!

Cyberpunk 2077 to polska gra, która nie spotkała się pierwotnie ze zbyt ciepłym przyjęciem – ze względu na niejednokrotnie karygodne błędy, które zaserwowali nam w jej przypadku twórcy serii Wiedźmin. Gra przebywa obecnie drugą młodość – ze względu na serial Netflixa – Cyberpunk 2077: Edgerunners.

Cyberpunk 2077 przeżywa drugą młodość!

Całkiem niedawno zapowiedziane zostało jedyne DLC dla polskiej produkcji, które wzbudziło niemałe zainteresowanie. Dodatkowo poczynione zostały obietnice odnośnie do tego, że uniwersum Cyberpunka będzie nadal rozwijane – poprzez kolejne gry je wykorzystujące. Jak się jednak okazuje, już mocno krytykowany na krótko po premierze Cyberpunk 2077 wraca ostatnimi czasy do łask dzięki… serialowi Netflix!

Cyberpunk: Edgerunners to absolutny hit w ofercie Netflix. Serial cieszy się większą popularnością niż Ród Smoka, czy amazonowski Władca Pierścieni. Produkcja do tego stopnia zachwyciła fanów uniwersum, że wrócili oni do popularnej gry. W niedzielne popołudnie uruchomiło ją ponad 85 tysięcy osób. To naprawdę imponujący wynik, który na pewno będzie pozytywnym bodźcem dla CD Projekt Red.

Czytaj też: Gameplay z Diablo IV wycieka, Blizzard reaguje!

Netflix po raz kolejny robi furorę z polskim produktem nakręcając jednocześnie hype wokół gry z nią związanej. W podobny sposób sytuacja wygląda w przypadku serialu Wiedźmin, który często skłania nas do powrotu do trylogii traktującej o przygodach Geralta z Rivii. Być może uniwersum Cyberpunka czeka jeszcze świetlana przyszłość!

Grafika tytułowa: CD Projekt Red