Creative Stage SE mini oficjalnie!

Linia soundbarów od Creative Technology powiększa się o nowego jej przedstawiciela. Światło dzienne ujrzała najmniejsza listwa dźwiękowa z serii STAGE – Stage SE mini. Soundbar Stage SE mini został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują niewielkiego źródła dźwięku z możliwością przewodowego i bezprzewodowego jego odtwarzania.

fot. Creative

Creative Stage SE mini – co warto wiedzieć?

Nowe dzieło od Creative charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i smukłym wyglądem.  Na pokładzie nowej wersji znajduje się konwerter cyfrowo-analogowy, który umożliwi nam podłączenie głośnika do komputera lub laptopa za pomocą dołączonego kabla USB-C na USB-C. Za dźwięk i jego jakość odpowiadają pełnozakresowe przetworniki neodymowe typu Racetrack i pojedynczy radiator pasywny.

Creative Stage SE mini oferuje prostą konfigurację plug-and-play, która obsługuje zarówno dźwięk cyfrowy USB, jak i łączność bezprzewodową Bluetooth 5.3. Z prawej strony urządzenia znajdziemy pokrętło regulacji głośności, przycisk wyboru źródła odtwarzania i port słuchawkowy jack 3,5mm.

Ten niewielkich rozmiarów głośnik to zestaw głośnikowy idealnie nadający się jako listwa podmonitorowa z funkcją bezprzewodowego odtwarzania dźwięku. Soundbar jest kompatybilny z takimi nośnikami dźwięku jak komputery PC, Mac, PS4, PS5, urządzeniami mobilnymi i innymi urządzeniami wykorzystującymi cyfrowy tryb połączenia za pomocą USB-C na USB-C.

Creative Stage SE mini można zakupić w cenie 199 zł na stronie creative.pl, a wkrótce w dobrych polskich sklepach.

Czytaj też: Ważna aktualizacja dla smartfonów Samsung

Grafika tytułowa: Creative