Creative Outlier Pro – słuchawki z hybrydowym ANC w niezłej cenie!

Creative Outlier Pro to nowe słuchawki TWS w ofercie popularnego producenta, które obok świetnego wyglądu oraz przyzwoitych parametrów oferują nam całkiem korzystną cenę. Ponadto wbudowane w nie akumulatorki oraz niezłe etui ładujące mają zapewnić nam aż 60 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Przyjrzyjmy się bliżej temu niesamowitemu sprzętowi!

fot. Creative

Creative Outlier Pro – czego chcieć więcej od słuchawek?

Jaki jest największy atut nowych słuchawek Creative Outlier Pro? To oczywiście Hybrydowa Aktywna Redukcja Szumów (ANC) z w pełni konfigurowalnym Trybem Otoczenia. Dzięki owej funkcji mamy pełną kontrolę nad tym, jakie dźwięki docierają do nas z zewnątrz w trakcie słuchania muzyki, podcastów czy oglądania ulubionych filmów i seriali. Urządzenie wykorzystuje aż sześć wbudowanych mikrofonów – po trzy w każdej słuchawce.

Nowe słuchawki od Creative to także wsparcie dla Bluetooth 5.2, kodeków audio AAC, SBC oraz 10 mm przetworniki z membranami pokrytymi grafenem. Wszystko po to, by nasze wrażenia z odsłuchu były iście wyborne. Producent stawia także na autorską technologię Super X-Fi READY. Pozwala ona uzyskać dźwięk przestrzenny w technologii Super X-Fi dzięki aplikacji mobilnej SXFI.

Druga z wspieranych aplikacji – Creative App – umożliwia wykonywanie takich czynności, jak: personalizacja sterowania dotykowego, kontrola poziomów hałasu w trybie otoczenia i aktywnej redukcji szumów, ustawienie dźwięku za pomocą korektora graficznego czy aktualizację oprogramowania słuchawek. Producent deklaruje, że Creative Outlier Pro umożliwiają odsłuch przez 15 godzin na jednym ładowaniu, bądź nawet 60 godzin po trzykrotnym doładowaniu słuchawek w etui ładującym.

Czytaj też: Oto europejska cena smartfona OnePlus 10 Pro!

fot. Creative

Sugerowana cena Creative Outlier Pro została ustalona na 369 złotych. Nie są to wygórowane pieniądze biorąc pod uwagę to, jakie możliwości oferują nam prezentowane słuchawki. Jestem przekonany, że powyżej opisana przez nas nowość znajdzie nad Wisłą wielu entuzjastów!

Grafika tytułowa: Creative