Creative GaN Charger – szybkie i bezpieczne ładowanie z GaNFast Power IC

Creative Technology, firma kojarzona głównie z wysokiej jakości sprzętem audio, zaskakuje branżę technologiczną swoim najnowszym produktem – ładowarkami GaN Charger. To krok w nowym kierunku dla marki, wnoszący innowacyjne podejście do technologii ładowania.

fot. Creative

Szybkie ładowanie w kompaktowej formie

Te kompaktowe urządzenia oferują znacznie więcej niż tradycyjne ładowarki. Dzięki zastosowaniu azotku galu w technologii półprzewodnikowej, znanej jako GaNFast™ Power IC, ładowarki Creative zapewniają szybkie i wydajne ładowanie, minimalizując jednocześnie straty energii i generację ciepła. Co wyróżnia GaN Charger od Creative? Po pierwsze, są one wyposażone w najnowsze technologie, takie jak PPS (szybkie ładowanie), Power Delivery 3.0/3.1 z Quick Charge 4.0+, co pozwala na szybkie naładowanie urządzeń nawet o 54% w zaledwie 30 minut.

Po drugie, bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem. Ładowarki GaN Charger są wyposażone w szereg mechanizmów ochronnych, zapewniających bezpieczne ładowanie urządzeń bez ryzyka przegrzania czy uszkodzenia. Co więcej, podróżujący docenią wygodę ładowania wielu urządzeń jednocześnie za pomocą jednej ładowarki GaN. Dzięki wymiennym adapterom UE, podróżowanie za granicę staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wprowadzenie ładowarek GaN Charger marki Creative to kolejny krok w ekspansji firmy na rynek akcesoriów technologicznych. Ich innowacyjne podejście do ładowania sprawia, że są one idealnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkość, wydajność i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu swoich urządzeń elektronicznych.

Ceny i dostępność:

  • Creative 67 W GaN Charger w cenie 269,00 zł
  • Creative 100 W GaN Charger w cenie 369,00 zł
  • Creative 140 W GaN Charger w cenie 519,00 zł

Czytaj też: Smartfony Infinix już w sprzedaży w sieci Plus

Grafika tytułowa: Creative