Co z edycją kolekcjonerską Diablo IV?

Premiera Diablo IV już w czerwcu. Wszyscy oddani fani serii nie mogą się jej doczekać ze względu na huczne zapowiedzi Blizzarda wskazujące na powrót serii do korzeni. Widzimy to m.in. na pierwszych gameplayach. Zanosi się więc na mega hit dla wszystkich fanów gier typu hack’n’slash. Grę można zamawiać już w pre-orderze. Co z wersją kolekcjonerską? Przecież Blizzard lubił serwować nam takie edycje przy okazji premier swoich tytułów.

Diablo IV Limited Collector’s Box – co w zestawie?

Diablo IV Limited Collector’s Box oczywiście trafi na rynek, a cena za ten zestaw ustalona została na około 500 złotych. Jeśli jednak myślicie, że za takie pieniądze kupicie zarówno grę, jak i zestaw przedmiotów kolekcjonerskich, to jesteście w sporym błędzie. Sam klucz do Diablo IV trzeba będzie zakupić osobno, co wiąże się z kolejnym wydatkiem – około 300 złotych. Nie wątpię jednak, że znajdą się takie osoby, które bez mrugnięcia okiem zapłacą niemal pięć stówek za gadżety związane z ukochaną serią gier.

Co wejdzie w skład „kolekcjonerki”? Będzie to kilka przedmiotów związanych z serią Diablo:

  • Elektryczna Świeczka Stworzenia,
  • Podkładka pod myszkę,
  • Płócienna Mapa Sanktuarium,
  • Przypinka Horadrimów,
  • 300-stronnicowy album z obrazkami,
  • Dwa plakaty-portrety.

Czytaj też: Diablo IV z potężną zawartością dodatkową?

Być może i wśród naszych czytelników są oddani fani serii Diablo, którzy nie będą szczędzili grosza wydanego na maksymalnie „dopakowaną” edycję Diablo IV. Dajcie koniecznie znać, czy zakup kolekcjonerskich zestawów to element Waszego gamingowego hobby.

Grafika tytułowa: Blizzard