Ciekawa promocja na realme 10 w T-Mobile!

Każdy, kto do 18 maja bieżącego roku zakupi smartfon realme 10 w salonach stacjonarnych sieci T-Mobile lub na t-mobile.pl, otrzyma 100 zł zwrotu na swoje konto.

Ciekawa promocja dla fanów realme

Chcąc skorzystać z oferty należy zachować paragon lub fakturę dołączoną do zakupu, a następnie w terminie od 19 maja do 2 czerwca konieczne jest zarejestrowanie zakupu na stronie realmemembers.pl oraz potwierdzenie rejestracji (w ciągu 48 godzin). Do rejestracji niezbędny jest numer IMEI urządzenia, który został umieszczony na pudełku zakupionego telefonu. W terminie 60 dni od daty pozytywnie zakończonej weryfikacji, w formie przelewu na rachunek bankowy (podany podczas rejestracji), zostanie dokonany zwrot w kwocie 100 zł.

Szczegóły oraz regulamin oferty można znaleźć pod adresem: [KLIK]

realme 10 – topowa wydajność w rozsądnej cenie

realme 10 wyposażono w wydajny procesor MediaTek Helio G99, a także pojemną baterię 5000 mAh. Dzięki technologii ładowania SUPERVOOC 33 telefon można naładować od 0 do 50% w zaledwie 28 minut!

Wydajność realme 10 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów gier mobilnych. To jedyny telefon w tym segmencie cenowym, który może pochwalić się wynikiem benchmarku AnTuTu przekraczającym 400 000.

realme 10 posiada ekran Super AMOLED 90 Hz., dzięki czemu wszystkie wyświetlane gry, filmy czy aplikacje będą bardzo wyraźne, a bogactwo i głębia kolorów ożywi każdy obraz. Co więcej, realme 10 został zbudowany tak, by działać, jak pierwszego dnia po wyjęciu z pudełka – nawet po 1000 dniach użytkowania. Smartfon otrzymał ocenę A w rankingu płynności TÜV SÜD.

realme 10 dostępny jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Projekt tylnej obudowy smartfona był inspirowany cząsteczkami światła i dynamicznymi zjawiskami kosmicznymi, które potrafią ukazać różne barwy w zależności od kąta patrzenia. Z nowym telefonem realme użytkownik z pewnością wyróżni się z tłumu. Co więcej, jego ultrasmukła obudowa 7,95 mm i niska waga 178 g sprawiają, że korzystanie z urządzenia, nawet przez wiele godzin, przebiegnie w pełnym komforcie.

Czytaj też: Microsoft Designer oficjalnie!

Grafika tytułowa: realme