CES 2023: Oto Fossil Gen 6!

Najnowszy smartwatch Fossil Gen 6 został właśnie zaprezentowany przez producenta w trakcie targów CES 2023. Jest to urządzenie nietypowe, bo łączące najlepsze cechy klasycznych oraz inteligentnych zegarków. Powinno więc trafić w gusta koneserów. Co warto wiedzieć na jego temat już teraz?

fot. Fossil

Hybrydowy smartwatch dla wymagających?

Zegarki hybrydowe 6. generacji od Fossil korzystają ze skromnego ekranu E-Ink. Ponadto oferują nam fizyczne wskazówki i podświetlenie. Czasomierze pozwalają więc na wygodne podglądanie godziny oraz danych dotyczących zdrowia zbieranych przez wbudowane weń czujniki. Czytelny ekran przekaże nam także najważniejsze powiadomienia z naszych smartfonów. Fossil Gen 6 zapewnia dwa tygodnie pracy między ładowaniami baterii. Na plus można zaliczyć także szybki 60-minutowy czas ładowania.

Nowe czasomierze Fossil zostały wyposażone w GPS, Wi-Fi i Bluetooth. Ich obudowy są wodoodporne do 3 ATM. Sprzęt dostępny będzie w kilku wariantach – z wykończeniem ze stali nierdzewnej, z wykończeniem w kolorze stalowo-złotym oraz w wariancie w czarnym macie. Do wyboru otrzymamy także multum pasków silikonowych, ale producent zapowiedział też, że sprzęt będzie kompatybilny z dowolnymi paskami o szerokości 20 mm.

Czytaj też: CES 2023: Oto nowe monitory Samsung!

Niestety nie zostały ujawnione ceny zegarków z rodziny Fossil Gen 6. Spodziewamy się jednak, że może zostać utrzymana cena poprzedniej generacji, czyli 250 USD.

Grafika tytułowa: Fossil