Battlefield 2042 wkrótce za darmo?

Battlefield 2042 to gra, która jest z nami już od dłuższego czasu. Tytuł wzbudził ogromne kontrowersje już na krótko po premierze, gdyż okazał się być projektem bardzo niedopracowanym. Ze strony graczy wylało się na niego całe wiadro pomyj. Najpewniej twórcy zdają sobie sprawę z toksycznej atmosfery wokół swojego produktu, gdyż zamierzają wkrótce udostępnić go… za darmo!

Zbyt wiele błędów przyczyną porażki produkcji?

Oczywiście nie powinniśmy się spodziewać, że Battlefielda 2042 przypiszemy do swojego konta za darmo na stałe. Producent bowiem zamierza nam zaserwować wyłącznie darmowe okienko w grze w określonym okresie (zapewne po to, by jednak spróbować przekonać nas do swojego produktu). Niechlubne „dziecko” EA oraz DICE będzie można sprawdzać w następujących terminach:

  • Xbox: od 1 grudnia, godz. 00:00 do 4 grudnia, godz. 23:59,
  • Steam: od 1 grudnia, godz. 10:00 do 5 grudnia, godz. 11:00,
  • PlayStation: od 16 grudnia, godz. 8:00 do 23 grudnia, godz. 8:00.

Warto wspomnieć także o tym, że Battlefield 2042 trafi do Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Access pod koniec listopada. Osoby, które subskrybują wymienione usługi będą więc również mogły sprawdzić omawianą grę nieodpłatnie.

Czytaj też: Razer Wolverine V2 Pro – genialny pad dla PS5 i PC!

Dajcie koniecznie znać, czy mieliście już okazję zagrać w Battlefielda 2042. Ja zamierzam – z czystej ciekawości – sprawdzić ten tytuł, gdy tylko będzie można pobrać go bezpłatnie. Oby twórcy nie powielili swoich błędów przy tworzeniu kolejnych produkcji.