Samsung szykuje składany tablet!

Samsung udowadniał nam już niejednokrotnie, że potrafi projektować świetne urządzenia wyposażone w elastyczne ekrany. Już jutro światło dzienne ujrzą modele Galaxy Flip 4 i Galaxy Fold 4. Tymczasem do sieci trafiają doniesienia wskazujące na to, że koncern z Korei może wydać tablet z elastycznym ekranem. Co wiemy w tej kwestii?

Rozkładany, innowacyjny tablet w drodze!

Na razie w kwestii technikaliów tabletu nie wiadomo zbyt wiele. Doniesienia z nieoficjalnych źródeł wskazują na to, że urządzenie miałoby nosić nazwę Galaxy Tab Fold i zadebiutować na rynku przy okazji premiery urządzenia Galaxy Tab S9. Oznacza to, że premiera mogłaby odbyć się już na początku przyszłego roku – w styczniu, bądź w lutym.

Koncern z Korei posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu smartfonów wyposażonych w elastyczne ekrany. Przygotowanie tabletu bazującego na zawiasie i nowatorskiej matrycy nie będzie więc raczej stanowiło problemu dla Koreańczyków. Miejmy nadzieję, że projekt będzie doskonale przemyślany i przejdzie rygorystyczne testy – by nie zawiódł nabywców pod względem awaryjności.

Czytaj też: Flagowy laptop Huawei w końcu w Polsce!

Miejmy nadzieję, że nadchodzące tygodnie przyniosą nam kolejne doniesienia związane ze składanym tabletem Samsunga. Urządzenie zapowiada się niesamowicie ciekawie, choć już teraz możemy się spodziewać, że będzie diabelnie drogie. Gdy tylko pojawią się jakieś konkretne wieści na jego temat – będziemy Was informować!

Grafika tytułowa: Samsung