Anonymous uświadamiają Rosjan!

Kolektyw Anonymous prowadzi od kilku dni skuteczne działania wymierzone w Federację Rosyjską w związku z decyzją Władimira Putina dotyczącą agresji przeciwko Ukrainie. Jak się okazuje, są to działania bardzo skuteczne, które już czkawką odbijają się agresorowi ze Wschodu. Zaledwie wczoraj pisaliśmy Wam o szeroko zakrojonych, skutecznych działaniach hakerów wymierzonych w Rosję. Dziś wracamy z kolejnymi wieściami!

Hakerzy z Anonymous kontynuują krucjatę przeciwko Rosji!

Anonymous obrali sobie za cel uświadamianie obywateli Rosji w tym, jakie zbrodnie przeciwko ludzkości popełniane są przez ludzi Władimira Putina na Ukrainie. Co prawda propaganda rosyjska dwoi się i troi by odciąć szarego obywatela od informacji związanych z wydarzeniami wojennymi, jednak hakerom udało się przejąć kanały rosyjskiej telewizji i wtedy rozpoczął się spektakl.

Anonymous pokazali Rosjanom jakie okrucieństwa ze strony rosyjskiej armii spotykają pokojowo nastawionych i broniących swojej ojczyzny Ukraińców. Jakie bestialstwa dokonywane są na cywilach. To świetna inicjatywa najbardziej znanego kolektywu hakerskiego. Obywatele Rosji muszą wiedzieć w jaką bezsensowną wojnę wciągnął swój kraj rosyjski dyktator, który w wielu krajach uznawany jest już za zbrodniarza wojennego.

Czytaj wiesz: Anonymous miażdżą Rosję! Ataki w słusznej sprawie?

Warto wspomnieć także, że Anonymous grożą obecnie personalnie Władimirowi Putinowi. Zadeklarowali, że jeśli rosyjski przywódca nie wstrzyma ataków na Ukrainę, to światło dzienne ujrzą wszystkie największe „brudy” związane z Putinem, o których świat do tej pory nie słyszał. Oczywiście trzymamy dla Was rękę na pulsie i będziemy Was informować o kolejnych, spektakularnych działaniach znanych hakerów.