Amazfit Balance kupisz już w Polsce!

Amazfit to ceniony w naszym kraju producent inteligentnych zegarków. W swojej ofercie posiada smartwatche z różnych przedziałów cenowych – zarówno dla mniej, jak i bardziej wymagających użytkowników. Jednym z najnowszych modeli w ofercie Chińczyków jest Amazfit Balance – zegarek, który ma zadbać nie tylko o nasze zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. Urządzenie zadebiutowało już jakiś czas temu. Teraz można zamawiać je do Polski przez Amazon. Co warto wiedzieć na temat specyfikacji i możliwości oferowanych przez ten zegarek?

Chroń zdrowie ze smartwatchem

Nowy Amazfit Balance został wyposażony w 1,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 480×480 pikseli. Ramka koperty to stop aluminium. W przypadku dolnej strony zegarka postawiono natomiast na polimer wzmocniony włóknem szklanym. Liczyć możemy również na wodoodporność 5 ATM. Za monitorowanie naszej bieżącej pozycji odpowiadać będzie dwuzakresowy GPS. Akumulator o pojemności 475 mAh zapewni nawet 14 dni pracy pomiędzy poszczególnymi ładowaniami.

Oczywiście zegarek zaserwuje nam wszystkie podstawowe funkcjonalności charakterystyczne dla tego typu urządzeń. Mowa więc o przekazywaniu powiadomień ze smartfonu, monitorowaniu treningów czy analizowaniu naszych parametrów zdrowotnych. Szczególnie w tej ostatniej kwestii możemy liczyć na wsparcie zaawansowanych rozwiązań. Dzięki czujnikowi biometrycznemu 8PD BioTracker 5.0 PPG zegarek może m.in. analizować poziom naszej regeneracji psychicznej.

W Polsce za nowy zegarek Amazfit zapłacimy 1119 złotych.

Czytaj też: Amazfit Cheetah Square – piękny zegarek z Chin

Grafika tytułowa: Amazfit