Allegro Smart! ma już ponad 5 lat!

Od czasu uruchomienia w 2018 roku usługa Allegro Smart! stała się synonimem wygody i oszczędności. To wszystko dzięki nielimitowanym darmowym dostawom, zwrotom i promocjom dla Smartowiczów. Od początku działania Allegro Smart! posiadacze pakietu zaoszczędzili na darmowych przesyłkach ponad 8,6 miliarda złotych! Aktualnie blisko 200 milionów ofert na platformie ma oznaczenie Smart!. W ramach usługi klienci najchętniej wybierają produkty z kategorii Dziecko, Elektronika oraz Dom i ogród. Zaś najwięcej ofert z oznaczeniem Allegro Smart! można znaleźć w kategoriach takich jak: Motoryzacja, Kultura i rozrywka oraz Dom i ogród. 

Allegro Smart! – synonim wygody i oszczędności

Z badania przeprowadzonego przez SW Research wynika, że darmowe dostawy i zwroty stały się szczególnie istotne dla użytkowników w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na koszty dostawy zwracamy uwagę w szczególności podczas zakupu produktów w przedziale 50-150 zł – obok ceny i jakości to jeden z najważniejszych czynników przy podejmowaniu decyzji zakupowych.

Wśród osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dokonały zakupów na platformie, aż 85% zwraca uwagę na oznaczenia ofert specjalnych, w tym niemal 70% szczególnie ceni sobie oferty z oznaczeniem Smart!. W ramach Allegro Smart! klienci otrzymują nielimitowaną liczbę dostaw kurierem oraz do tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru, a także bezpłatne zwroty. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z programu Smart! na Start – w ramach bezpłatnego okresu próbnego otrzymają aż 5 darmowych dostaw w ciągu 3 miesięcy! Cena regularna usługi Allegro Smart! wynosi 59,90 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Rób zakupy na Allegro i wygrywaj nagrody!

Kolejna, okrągła rocznica uruchomienia Allegro Smart! wymaga odpowiedniego świętowania. W związku z tym rusza właśnie wyjątkowa loteria, w której do wygrania jest ponad 5 tysięcy nagród. Na łowców okazji czeka aż pół miliona złotych w kartach podarunkowych na Allegro. Dodatkowo dostępne są również nagrody tygodniowe – 5 tysięcy złotych i smartfony marki Samsung. Ale to nie wszystko – w finale loterii na zwycięzców czekają 2 nagrody główne – 100 tysięcy złotych i najnowsza Toyota Prius 2023. 

Aby wziąć udział w loterii należy posiadać pakiet Smart!, zrobić zakupy za minimum 100 zł od jednego sprzedawcy w ramach usługi Allegro Smart! i wyrazić zgodę na udział w loterii. Klienci mogą skorzystać również ze specjalnych okazji w ramach kolejnej odsłony festiwalu zakupowego Allegro Days i upolować produkty topowych marek nawet 40% taniej. Aby zwiększyć szansę na wygraną w loterii Allegro Smart! wystarczy dokonać zakupów na kwotę powyżej 150 zł, zrealizować zakupy w aplikacji mobilnej lub skorzystać z usług Allegro Pay czy dostawy Allegro One, za które będą przyznawane dodatkowe losy. Allegro nagradza również swoich lojalnych klientów – każdy użytkownik posiadający roczną subskrypcję usługi Smart! otrzyma dwa dodatkowe losy. Szczegóły oraz regulamin loterii są dostępne na stronie: https://allegro.pl/smart/loteria.

Czytaj też: Poważna podwyżka ceny Allegro Smart!

Grafika tytułowa: Allegro