JBL Tune 125 BT – małe słuchawki z wielkim basem

JBL Tune 125 BT to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe które oferują nie tylko wysokiej jakości dźwięk. Są wyjątkowo lekkie, mają nieplączący się kabel i magnesy dzięki którym można je nosić bezpiecznie na szyi.

Słuchawki JBL Tune 125BT, oferują brzmienie JBL Pure Bass i stanowią gotowe, bezprzewodowe rozwiązanie audio do codziennego użytku. Umożliwiają także wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Wyposażone w płaski, nieplączący się przewód są lekkie na tyle, aby można je było wygodnie nosić przez długie godziny. Dodatkowo słuchawki posiadają wbudowane magnesy, dzięki którym można je bezpiecznie nosić na szyi, gdy nie są używane. Połączenie wielopunktowe jest wygodne i pozwala nie przegapić połączenia telefonicznego nawet w czasie pracy na innym urządzeniu.

Wbudowany akumulator wystarcza na 16 godzin i posiada funkcję szybkiego ładowania. Można je naładować w zaledwie 2 godziny przy użyciu kabla USB typu C. Piętnastominutowe doładowanie zapewnia całą godzinę słuchania muzyki. Bez problemu można też korzystać z asystenta głosowego swojego inteligentnego urządzenia przy użyciu słuchawek. Pilot z 3 przyciskami i mikrofonem pozwala zarządzać muzyką i głośnością. Sugerowana cena detaliczna: 179 zł.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: 8,6 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 96 dB SPL/1 mw

Impedancja: 16 Ω

Profile Bluetooth: HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.5

Wersja Bluetooth: V5.0

Rodzaj akumulatora: Bateria litowo-polimerowa (3,7 V, 120 mAh)

Czas ładowania: < 2 godz.

Czas odtwarzania: do 16 godz.

Czas rozmów: do 16 godz.

Waga: 16,2 g