Recenzja Logitech Keys-To-Go 2. Klawiatura, którą zabierzesz wszędzie!

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się praca zdalna oraz praca hybrydowa. Pozostając często w ruchu poszukujemy rozwiązań, które dadzą nam swobodę wykonywania obowiązków praktycznie z każdego miejsca. Mowa tu o wygodnych słuchawkach, myszy czy klawiaturze. Do tej ostatniej grupy urządzeń zalicza się Logitech Keys-To-Go 2 – klawiatura tak kompaktowa, że zmieści się w praktycznie każdej torbie czy plecaku.

Zawartość zestawu i jakość wykonania

Logitech Keys-To-Go 2 to klawiatura mobilna, która zachwyca swoją kompaktowością i przemyślanym designem. W zestawie znajdziemy samą klawiaturę, dwie baterie pastylkowe służące do zasilania oraz skróconą instrukcję obsługi. Całość jest schludnie zapakowana, co już od pierwszego kontaktu sprawia wrażenie wysokiej jakości. Klawiatura jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, co czuć od razu po wzięciu jej do ręki. Obudowa z tworzywa sztucznego pokryta jest warstwą ochronną, która jest odporna na zabrudzenia i łatwa do utrzymania w czystości. Klawiatura Logitech Keys-To-Go 2 posiada klawisze o niskim profilu, które zapewniają komfort pisania nawet przez dłuższy czas. Klawisze są odpowiednio rozmieszczone, a ich skok jest przyjemny, co znacznie ułatwia szybkie pisanie.

Klawiatura, którą zabierzesz wszędzie

Jednym z największych atutów Logitech Keys-To-Go 2 jest jej mobilność. Klawiatura jest niezwykle lekka, waży zaledwie 222 gramy, a jej grubość to maksymalnie 8,97 mm. Dzięki temu bez problemu zmieści się w torbie, plecaku, a nawet większej kieszeni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub pracują w różnych miejscach, gdzie nie zawsze mają dostęp do pełnowymiarowej klawiatury. Logitech zadbał także o to, aby klawiatura była kompatybilna z różnymi urządzeniami. Keys-To-Go 2 łączy się z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth, co sprawia, że można jej używać zarówno z komputerami, tabletami, jak i smartfonami. Jest to ogromne ułatwienie dla osób korzystających z różnych urządzeń w ciągu dnia, gdyż nie trzeba każdorazowo zmieniać klawiatury. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się wygodą pracy, niezależnie od używanego sprzętu. W przypadku komputerów z systemami Windows oraz macOS możemy liczyć na wsparcie aplikacji Logi Options+.

Jak Logitech Keys-To-Go 2 sprawuje się na co dzień?

Na co dzień Logitech Keys-To-Go 2 sprawuje się znakomicie. Klawiatura szybko nawiązuje połączenie z urządzeniami i nie ma problemów z opóźnieniami podczas pisania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i odpowiednio wyprofilowanym klawiszom, pisanie na tej klawiaturze jest szybkie i komfortowe. Warto również zwrócić uwagę na cichą pracę klawiszy, co jest dużym atutem w miejscach publicznych.

Funkcjonalność klawiatury zwiększa także obecność skrótów klawiszowych, które ułatwiają codzienną pracę. Logitech Keys-To-Go 2 posiada klawisze funkcyjne, które umożliwiają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak regulacja głośności, kontrola odtwarzania muzyki czy przełączanie między aplikacjami. Dzięki temu użytkownik może jeszcze bardziej zoptymalizować swoją pracę i zaoszczędzić czas.

Baterie w Logitech Keys-To-Go 2

Jednym z kluczowych aspektów każdej klawiatury bezprzewodowej jest żywotność baterii. W przypadku Logitech Keys-To-Go 2 producent deklaruje, że jeden zestaw baterii wystarcza na około 3 lata użytkowania. Jest to wynik, który wyróżnia tę klawiaturę na tle konkurencji. Nie trzeba martwić się o częste ładowanie i można skupić się na pracy. Zastosowanie wymiennych baterii wymusza po części konstrukcja klawiatury – która jest smukła i kompaktowa. Zastosowanie wbudowanego akumulatora zwiększyłoby odczuwalnie wagę oraz wpłynęło na grubość sprzętu.

Czy są jakieś alternatywy?

Na rynku znajdziemy alterantywne klawiatury, które mogą stanowić konkurencję dla Logitech Keys-To-Go 2. Jedną z nich jest Microsoft Universal Foldable Keyboard. Jest to składana klawiatura, która również charakteryzuje się dużą mobilnością i kompatybilnością z różnymi urządzeniami.

Dlaczego warto kupić Logitech Keys-To-Go 2?

Logitech Keys-To-Go 2 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują mobilnej, niezawodnej klawiatury do codziennej pracy. Jej kompaktowe wymiary i lekkość sprawiają, że można ją zabrać dosłownie wszędzie. Wysoka jakość wykonania gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez obaw o uszkodzenia. Kolejnym atutem jest wszechstronność klawiatury – kompatybilność z różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi czyni ją uniwersalnym narzędziem do pracy. Długi czas pracy na bateriach to dodatkowy plus, który sprawia, że nie trzeba martwić się o jej rozładowanie. Wszystkie te cechy sprawiają, że Logitech Keys-To-Go 2 jest inwestycją, która przyniesie korzyści w postaci wygody i efektywności pracy. Cena na stronie producenta to 419 złotych.

Czytaj też: Recenzja Logitech G PRO X 60. Kompaktowe rozmiary i spore możliwości?