Oto nowe urządzenia pralnicze od Hisense!

Pranie może być męczącym obowiązkiem, ale marka Hisense wprowadza rewolucję dzięki nowej linii urządzeń pralniczych 5S. Te inteligentne pralki nie tylko radzą sobie z zabrudzeniami, ale także sprawiają, że pranie staje się niemalże bezobsługowe. Dlaczego warto zwrócić uwagę na te nowości?

fot. Hisense

Nowoczesne rozwiązania dla komfortu użytkownika

Pralka Hisense WF5S1045BW/PL, o pojemności 10,5 kg, to gwarancja czystych ubrań przy minimalnym zużyciu energii. Z 19 programami automatycznymi, w tym szybkimi i intensywnymi opcjami, pralka dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Wyjątkowość modelu podkreśla autorski system operacyjny Connect Life, który umożliwia monitorowanie i zarządzanie pracą pralki poprzez aplikację na smartfona.

Funkcje Auto Dosing automatycznie dozują detergent, a program Smart Wizard pozwala dostosować parametry prania do rodzaju tkaniny, koloru i stopnia zabrudzenia. Pralka informuje także o poziomie płynu do prania, eliminując niespodzianki podczas prania. Hisense nie zapomina o higienie pralki. Model WF5S1045BW/PL wyposażono w funkcje Pure Jet i system parowy, docierające do trudno dostępnych miejsc, usuwając bakterie i wirusy. System SmartDry komunikuje się z suszarką, skracając łączny czas prania i suszenia.

Suszarka bębnowa Hisense DH5S102BW/PL (pojemność 10 kg) to gwarancja higieny i dbałości o jakość ubrań. Aż 17 programów, w tym Allergy Care, usuwają bakterie i wirusy. To rozwiązanie idealne dla alergików i rodzin z dziećmi. Ion Refreash to program odświeżający ubrania bez konieczności prania, wykorzystujący jonizację dla natychmiastowych efektów. Funkcja Quick 30′ pozwala na szybkie suszenie, oszczędzając czas i energię.

Pralka bębnowa Hisense 5S eliminuje konieczność prasowania po suszeniu dzięki programowi Anti Crease, który delikatnie obraca ubrania, zapobiegając zagnieceniom. Dla tych natomiast, którzy szukają oszczędności miejsca, Hisense oferuje pralko-suszarkę WD5S1045BW/PL. Klasa energetyczna D/A, system Connect Life i inteligentne funkcje sprawiają, że to urządzenie 2w1 to rozwiązanie win-win. Koszt pralko-suszarki jest minimalnie wyższy niż pralki, a oszczędności miejsca i energii są bezcenne.

Nowa linia pralnicza Hisense 5S to nie tylko sprzęty, ale także inteligentne rozwiązania ułatwiające codzienne obowiązki. Sprawdź, jak te innowacje mogą uczynić pranie bardziej efektywnym i wygodnym. Produkty są już dostępne w wybranych elektromarketach.

Czytaj też: Sprzątaj bez wysiłku z nowymi robotami sprzątającymi Hisense

Grafika tytułowa: Hisense