Legendarne gry dla subskrybentów Netflix!

Netflix to nadal zdecydowanie najpopularniejsza usługa VOD na rynku. Problem w tym, że kwota, jaką trzeba zapłacić za subskrypcje są w przypadku tego serwisu dość wygórowane. Dlatego też przedstawiciele amerykańskiego koncernu chcą w skuteczny sposób zatrzymywać przy serwisie tych użytkowników, którzy nie są do końca zadowoleni z jego polityki cenowej. Zamierzają tego dokonać m.in. przez rozbudowę oferty gier komputerowych. Tym razem szykują dla subskrybentów prawdziwą bombę!

GTA Trilogy Definitive Edition dla posiadaczy Netflixa!

Jeszcze w grudniu tego roku abonenci Netflixa zagrają w GTA Trilogy Definitive Edition. To remaster klasycznych produkcji Rockstar Games sprzed lat. Choć ich odświeżone wersje nie są pozbawione wad i błędów, to zabawa przy nich może być ciekawą podróżą sentymentalną dla wszystkich starszych graczy, którzy spędzali przy tych legendarnych tytułach. Warto wspomnieć, że najnowsza z części tej trylogii w przyszłym roku skończy 20 lat!

Gdzie zagramy? Produkcje mają być dostępne zarówno w aplikacji mobilnej serwisu Netflix, jak i w popularnych sklepach z aplikacjami dla urzadzeń mobilnych – Google Play oraz App Store. Przyznanie dostępu subskrybentom Netflixa do trylogii Rockstar Games planowane jest na 14 grudnia.

Czytaj też: Zwiastun nowego GTA już w grudniu!

Grafika tytułowa: freestocks / Unsplash