Nowe odkurzacze Sharp Dual Power oficjalnie!

Sharp Consumer Electronics, jedna z wiodących na świecie firm technologicznych, ogłosiła premierę nowej linii pionowych odkurzaczy Dual Power. W skład serii wchodzą trzy modele: Dual Power Comfort, Dual Power Max i Dual Power Ultra. Te innowacyjne urządzenia mają na celu zrewolucjonizowanie sprzątania w gospodarstwach domowych, oferując wydajne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania. Premiera nowych odkurzaczy jest częścią strategii firmy Sharp, której celem jest rozszerzenie kompleksowego portfolio urządzeń gospodarstwa domowego.

Wygodne sprzątanie w każdej sytuacji

Nowa seria odkurzaczy Dual Power to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy cenią sobie wygodę i efektywność. Bezprzewodowe modele zostały wyposażone w zaawansowany silnik oraz filtr HEPA H13, co gwarantuje skuteczne usuwanie brudu, kurzu i sierści zwierząt domowych z różnych powierzchni, takich jak podłogi, dywany i meble. Odkurzacze oferują trzy poziomy mocy ssania, umożliwiając dostosowanie siły czyszczenia do indywidualnych potrzeb. Wymienne głowice rolkowe i różnorodne nasadki sprawiają, że urządzenia radzą sobie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Odkurzacze z serii Dual Power charakteryzują się długim czasem pracy – nawet do 70 minut na jednym ładowaniu. Dzięki systemowi Dual Battery czas ten można podwoić, co pozwala na ciągłe sprzątanie bez przerw na ładowanie. Dodatkowym atutem jest mechanizm samostojący, umożliwiający wygodne przechowywanie odkurzacza w pozycji pionowej. Eleganckie wzornictwo i minimalistyczne kolory sprawiają, że urządzenia dyskretnie wtapiają się w wystrój wnętrza. Montowana na ścianie stacja ładująca zapewnia łatwy dostęp i bezpieczne przechowywanie odkurzaczy.

Nowa seria Dual Power będzie dostępna w 2024 roku w atrakcyjnych cenach: Dual Power Comfort za 899 PLN, Dual Power Max za 1099 PLN oraz Dual Power Ultra za 1499 PLN.

Czytaj też: Nowy system audio od Sharp – Aquos Wireless Surround

Grafika tytułowa: Sharp