Nowa promocja dla fanów telewizorów Samsung

Wystartowała najnowsza promocja, która pozwala otrzymać 3-miesięczny dostęp do platformy streamingowej MEGOGO, oferującej ponad 2200 filmów i seriali. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy zakupić lub posiadać wybrany telewizor Samsung lub projektor The Freestyle, podłączyć go do Internetu i pobrać aplikację Samsung Promotions. Promocja trwa do 30 kwietnia 2024 roku.

Z takiej oferty grzech nie skorzystać

W ramach promocji objęte są telewizory Samsung wyprodukowane w latach 2020-2023, w tym seria Excellence Line Neo QLED 8K, cechująca się zaawansowaną technologią wyświetlania Quantum Mini LED i Neuronowym Procesorem AI Quantum 8K. Ofertą objęte są także telewizory z serii Neo QLED, takie jak QN92C, oraz Samsung OLED oraz urządzenia z kategorii Lifestyle, takie jak The Serif, The Frame, The Terrace czy The Sero.

Dodatkowo, promocja obejmuje projektor The Freestyle, niewielkie urządzenie idealne do podróży lub codziennego użytkowania. Projektor ten oferuje wysokiej jakości dźwięk 360° i pełen zakres funkcji Smart TV.

W ramach promocji można otrzymać dostęp do serwisu MEGOGO przy zakupie wybranych urządzeń lub podłączeniu już posiadanych do Internetu. Platforma MEGOGO oferuje ponad setkę kanałów telewizyjnych na żywo oraz ponad 2200 filmów i seriali od różnych dystrybutorów.

Czytaj też: Telewizor Samsung S95C ze złotą nagrodą iF Design Awards 2024

Grafika tytułowa: Samsung