Lodówki Candy o pojemności XXL – nie tylko na lato!

Firma Candy ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej linii chłodziarko-zamrażarek z serii Fresco 300. Te nowoczesne urządzenia, mimo standardowej szerokości 60 cm, oferują imponującą pojemność wynoszącą nawet 409 litrów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak szuflada Fresh 0°C Area czy Adaptive Humidity Area, przechowywanie żywności stało się łatwiejsze i bardziej efektywne. Technologia Total No Frost Circle Fresh zapewnia odpowiednią temperaturę i wilgotność, co sprawia, że produkty pozostają dłużej świeże, co jest szczególnie cenione podczas letnich upałów.

fot. Candy

Zachowaj smak i świeżość na dłużej

Nowe lodówki Candy Fresco 300 wyposażone są w szereg technologii, które pozwalają żywności zachować świeżość na dłużej. Specjalna szuflada Fresh 0°C Area jest idealna do przechowywania delikatnych produktów, takich jak ryby czy mięsa. W tym przypadku kluczowe jest zachowanie właściwości odżywczych, struktury i smaku produktów. Szuflada jest bardzo szczelna, dzięki czemu można w niej przechowywać produkty o specyficznym zapachu, bez ryzyka mieszania się aromatów w lodówce. O świeżość produktów dba również funkcja Total No Frost Circle Fresh, która zapewnia boczny przepływ powietrza wewnątrz urządzenia, utrzymując odpowiednią temperaturę i wilgotność. Dzięki temu żywność dłużej zachowuje smak oraz pełnię wartości odżywczych.

Warzywa i owoce najlepiej przechowywać w szufladzie Adaptive Humidity Area, która samoczynnie zapewnia optymalne warunki przechowywania żywności. Dzięki membranie z włókien naturalnych Natura Fiber, wilgotność utrzymywana jest na poziomie powyżej 80%, co sprawia, że sezonowe warzywa i owoce pozostają świeże prawie dwukrotnie dłużej. Szuflada ta dostępna jest w modelach Candy Fresco 300 CNCQ2T620EW oraz CNCQ2T620EX.

Wnętrza lodówek Candy Fresco 300 zaprojektowane zostały tak, aby można je było łatwo dostosować do aktualnych potrzeb użytkowników. W części chłodzącej znajdują się cztery półki z hartowanego szkła z możliwością regulacji wysokości oraz pięć balkoników, których układ można zmieniać na wiele sposobów. W zamrażarce znajdują się trzy duże szuflady, z których największa ma pojemność aż 30 litrów, co czyni przestrzeń niezwykle ergonomiczną.

fot. Candy

Modele Candy Fresco 300 CNCQ2T620EW oraz CNCQ2T620EX wyróżniają się całkowitą pojemnością 409 litrów, przy standardowej szerokości 60 cm. Są to jedne z najbardziej pojemnych lodówek w swojej kategorii. Linia podziału między chłodziarką a zamrażarką jest precyzyjnie dopasowana do wysokości blatów kuchennych, co idealnie wpasowuje się w każdą kuchenną zabudowę. Co więcej, drzwi lodówek Fresco 300 można zamontować po obu stronach urządzenia, w zależności od potrzeb.

Candy Fresco 300 są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Ustawianie temperatury zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce, umożliwia intuicyjny, dotykowy panel sterowania. Ułatwia on zmianę ustawień w całej chłodziarce, jak i w poszczególnych strefach, takich jak szuflada Fresh 0°C Area. Producent zadbał również o praktyczne oświetlenie wewnętrzne – mocne i równomiernie rozłożone diody LED zapewniają doskonałą widoczność wszystkich przechowywanych produktów. Lodówki Candy Fresco 300 są również bardzo ciche, z poziomem hałasu nieprzekraczającym 38 dB.

Dostępność i ceny

Lodówki Candy z serii Fresco 300 są dostępne w sieciach handlowych Euro RTV AGD oraz Media Expert. Aktualne ceny urządzeń prezentują się następująco:

  • Lodówka Candy Fresco 300 CNCQ2T620EW (kolor biały) – od 2489 zł
  • Lodówka Candy Fresco 300 CNCQ2T620EX (kolor inox) – od 2499,99 zł
  • Lodówka Candy Fresco 300 CNCQ2T618EW (kolor biały) – od 2099,99 zł

Czytaj też: Kup urządzenia AGD marki Candy i zyskaj nawet 100% zwrotu za zakupy!

Grafika tytułowa: Candy