Candy startuje z ciekawą promocją!

Pielęgnacja ubrań, oszczędność czasu i dbałość o środowisko – to tylko niektóre zalety, które oferują suszarki bębnowe marki Candy. Firma zaprasza klientów do bezpłatnego testowania urządzeń przez 45 dni. Można też wybrać opcję otrzymania łącznika gratis.

Suszarka Candy z serii RapidO oferuje aż 14 programów suszenia, w tym szybki cykl trwający zaledwie 12 minut, idealny do odświeżania ubrań bez konieczności ich pełnego prania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, nawet najdelikatniejsze tkaniny są suszone w sposób skuteczny i bezpieczny. Certyfikat Woolmark potwierdza, że nawet wełna pozostaje nienaruszona.

Dodatkowo, suszarka Candy RapidO pozwala na dodanie zapomnianych rzeczy w trakcie cyklu suszenia, co oszczędza czas i pieniądze. Zbiornik Easy Case ułatwia opróżnianie wody, która może być później wykorzystana np. do podlewania roślin. Dzięki zastosowanej pompie ciepła i automatycznemu dopasowaniu czasu suszenia do wagi odzieży, suszarka jest energooszczędna i przyjazna dla środowiska.

Modele Slim od Candy są idealnym rozwiązaniem nawet dla małych łazienek, oferując kompaktowe rozmiary i szeroki zakres funkcji. Dzięki temu, każdy użytkownik może cieszyć się wygodą i efektywnością suszenia ubrań.

Czytaj też: Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine oficjalnie!

Grafika tytułowa: Candy