Znamy ofertę PlayStation Plus na grudzień!

Fani konsol PlayStation mogą liczyć co miesiąc na porcję gier, które mogą przypisać do swoich kont w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Z reguły są to dość atrakcyjne tytuły, choć w usłudze zdarzają się także słabsze miesiące. Taki właśnie może być tegoroczny grudzień, kiedy to użytkownikom konsol od Sony zostaną rozdane trzy nieco mniej kasowe tytuły, niż zwykle.

fot. Sony

Skromne nowości na świąteczny czas

Grudzień w PlayStation Plus to trzy tytuły, które nigdy nie brylowały na liście najlepiej sprzedających się gier od Sony. Zdecydowanie najwięcej graczy zdecyduje się na pobranie LEGO 2KDRIVE. To gra, która powinna spodobać się zarówno fanom słynnych, duńskich klocków, jak i osobom, które uwielbiają dynamiczną, wyścigową rywalizację. Oprócz wymienionego tytułu do odebrania będą jeszcze Power Wash Simulator oraz Sable.

Miejmy nadzieję, że w przyszłym miesiącu Sony postawi na nieco bardziej rozpoznawalne produkcje. Pamiętajmy, że Microsoft nie śpi i mimo tego, że konsole Xbox notują ostatnio nieco gorszy czas, przedstawiciele amerykańskiego koncernu nie zamierzają spoczywać na laurach w próbach zainteresowania swoją platformą obecnych użytkowników konsol od Sony.

Czytaj też: PlayStation 5 Slim kupisz już w Polsce!

Grafika tytułowa: Florian Gagnepain / Unsplash