Warhammer za darmo dla fanów Epic Games Store

Co jakiś czas w Epic Gams Store za darmo rozdawane są prawdziwe perełki, które wyróżniają się na tle licznych nijakich, niskobudżetowych gier oferowanych nam tak chętnie przez twórców usługi. Dziś po 17:00 czekał na nas będzie Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War. Co warto wiedzieć na temat tego tytułu?

Strategia dla fanów uniwersum

Do czynienia mamy z klasyczną strategią turową osadzoną w uniwersum Warhammera. Naszym zadaniem będzie zarządzanie rozwojem jednej z kilku dostępnych w grze frakcji – Astra Militarum, Kosmicznych Marines, Orków lub Nekronów. Oczywiście będziemy musieli poprowadzić naszych podopiecznych do zwycięstwa nad pozostałymi frakcjami.

Gra wydana została pięć lat temu i widać, że ma już kilka lat na karku. Ciągle jest jednak bardzo ciekawą produkcją osadzoną w świecie Warhammera. Cechują ją też stosunkowo skromne wymagania sprzętowe, dzięki którym spokojnie pogramy także na słabszych maszynach. Myślę więc, że zdecydowanie warto dać temu tytułowi szansę – jeśli jeszcze nie mieliście z nim do czynienia.

Czytaj też: Oto Dell Inspiron 14 ze Snapdragonem

Grę Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War będziecie mogli przypisać do swojego konta w Epic Games Store przez najbliższy tydzień. Jest to produkcja dedykowana zdecydowanie fanom uniwersum, którzy zagłębili się już w świat Warhammera. Inne osoby gra może po prostu nudzić.

Grafika tytułowa: Proxy Studios