The Cheese Chase – gra mobilna od Trefl eGames

Gra The Cheese Chase to przełomowy tytuł marki Trefl S.A., przenoszący do świata mobilnych doznań trójwymiarową przygodę w roli dostawcy pizzy. W tej dynamicznej grze musisz przezwyciężać przeszkody, unikać pizzowych porywaczy i sprawnie manewrować po zatłoczonych ulicach, aby dostarczyć smakowitą pizzę dokładnie na wskazany adres. Inspiracją do stworzenia tego niezwykłego tytułu była ceniona gra planszowa „4 Sery”.

fot. Trefl

Nowa gra debiutuje na urządzeniach mobilnych

Współpracując z renomowaną siecią pizzerii DaGrasso, The Cheese Chase przenosi graczy do środka akcji, gdzie wywożenie wirtualnych pizz prosto z budynku pizzerii staje się emocjonującym wyzwaniem. W grze znajdziemy realistycznie odwzorowany budynek pizzerii oraz szybki samochód, którym musimy się posługiwać.

Gracze mieli już okazję do zapoznania się z grą podczas ekskluzywnej prezentacji przeprowadzonej w trakcie festiwalu gier planszowych AleGramy 2023, który odbył się w Amber Expo w Gdańsku. Od dziś każdy ma możliwość pobrania gry za darmo zarówno z Google Play, jak i App Store, by w pełni cieszyć się zabawą z dostarczania wirtualnych pizz.

„Po premierze naszej pierwszej gry mobilnej, czyli Spy Guy Hidden Objects wiedzieliśmy, że kolejnym, większym krokiem w rozwoju wirtualnego portfolio Trefl S.A będzie casualowa, zręcznościowa gra mobilna. Bardzo zależało nam by była w stylu low poly 3D, by jeszcze bardziej zbliżyć i otworzyć Trefl. S.A na wirtualizację. Nasze pierwsze kroki stawiamy coraz odważniej i chcemy zaskoczyć odbiorców pomysłami na połączenie świata analogowego i wirtualnego.” – Marta Frankel-Dominik, Kierownik Działu Gier Wirtualnych w Trefl

„The Cheese Chase to gra, która spina w całość nasze produkcje w 2023 i otwiera przed nami kolejny etap rozwoju. Jako autorka mechanik, poziomów i ekonomii gry, położyłam duży nacisk na wyzwanie, dobrą zabawę, ale przede wszystkim motywację by jak najefektywniej dostarczać pizzę i zdobywać kolejne osiągnięcia i nagrody. Gra będzie stale rozwijana o nowe mapy, eventy i ulepszenia.” – Alicja Wilińska, Game Designer i autorka gry The Cheese Chase

Czytaj też: Trefl wkracza do segmentu gier mobilnych jako Trefl eGames

Grafika tytułowa: Trefl