Kolejne absurdalne plotki na temat GTA VI!

Miliony graczy na całym świecie z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę kultowej serii GTA. Jako że twórcy GTA VI bardzo skąpią nam informacji na temat swojej najnowszej produkcji, w sieci narastają kolejne, nieraz bardzo absurdalne plotki na jej temat. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że rzekomo nowa produkcja ma kosztować 150 dolarów (co jest kwotą ekstremalnie wysoką jak na grę komputerową). Kolejne pogłoski wskazują natomiast na to, że wielu fanów serii od Rockstar Games może czekać zakup… nowego dysku!

Legendy narastają wokół nowej części GTA

Wczoraj obchodziliśmy 10-lecie GTA V – gry, która od wielu lat zarabia krocie dla Rockstar Games i która doczekała się statusu kultowej. Następca ma szanse na to, by zdobyć tytuł najlepszej gry komputerowej w historii. Do dziś jednak nie doczekaliśmy się zwiastuna tej produkcji, która ma zadebiutować na rynku w 2024 lub w 2025 roku. Dlatego też wokół niej narasta coraz więcej domysłów. Niektóre z nich wydają się być naprawdę niewiarygodne!

Według najnowszych doniesień leaksterów, GTA VI tuż po instalacji ma zajmować na naszych dyskach 750 GB. To sporo. Nawet konsole nowej generacji w większości przypadków nie oferują nam takiej przestrzeni bez stosowania dodatkowych kart rozszerzeń. Pamiętajmy jednak, że gra może się rozrastać w miarę, jak twórcy będą dodawali do niej nową zawartość. Czy faktycznie GTA zajmie tyle miejsca na naszych dyskach? Dowiemy się w momencie, gdy udostępnione zostaną wymagania sprzętowe produkcji. Te wieści wydają się być jednak już teraz dość nieprawdopodobne.

Czytaj też: GTA VI diabelnie drogą grą?

Grafika tytułowa: Rockstar Games