GTA VI – premiera coraz bliżej?

GTA VI to gra, na którą czekają miliony graczy z całego świata. Rockstar Games zaostrzyło nasze apetyty w grudniu ubiegłego roku, publikując pierwszy zwiastun tej produkcji. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nowe GTA w pierwszej kolejności zadebiutuje na konsolach – PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X. Od tego momentu z niecierpliwością wyczekujemy premiery wspomnianej gry. Jak się okazuje – może być ona bliżej, niż się spodziewamy!

GTA VI już za kilka miesięcy?

Podczas prezentacji pierwszego zwiastuna GTA VI ogłoszono, że sama gra zadebiutuje w 2025 roku. Nie zdradzono jednak, kiedy dokładnie. W sieci pojawiły się jednak doniesienia ze strony anonimowych informatorów wskazujące na to, że produkcja może zadebiutować 7 lutego 2025 roku. To nadal niepotwierdzone dane, które natomiast wydają się być bardzo realne. Jakiś czas temu bowiem Take-Two Interactive przedstawiło założenia wskazujące na to, ze w okresie od 1 kwietnia 2024 roku do 31 marca 2025 przedsiębiorstwo spodziewa się zarobić 8 miliardów dolarów.

Według wstępnych zapowiedzi, nowe GTA ma być najbardziej rozbudowaną grą z serii. To zasługa potężnego budżetu, którym dysponują twórcy. Ogromny otwarty świat i zaawansowane rozwiązania z zakresu rozgrywki mają wciągnąć nas do stanu Leonida na długie godziny. Twórcy spodziewają się oczywiście, że produkcja będzie dla nich maszynką do zarabiania pieniędzy. Już bowiem GTA V okazało się w tej materii strzałem w dziesiątkę.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia związane z GTA VI.

Czytaj też: Policja w GTA VI realistyczna jak nigdy?

Grafika tytułowa: Rockstar Games