Diablo IV – Blizzard chce słuchać graczy

Diablo IV to gra, wobec której gracze mieli naprawdę ogromne oczekiwania. Produkcja zawiodła jednak nawet niektórych bardzo oddanych fanów przez to, że po zakończeniu wątku fabularnego po prostu wieje od niej nudą. Twórcy starają się urozmaicać nam zabawę dzięki kolejnym sezonom i nadchodzącym, dużym dodatku. Poza tym do gry trafi nowość znana chociażby z Diablo III.

Gracze sprawdzą nowości dla Diablo IV

Player Test Realm to rozwiązanie, które pozwala graczom na testowanie nowości, które w przyszłości trafią do Diablo IV. Dzięki temu społeczność ma realny wpływ na kształtowanie zmian w grze. Player Test Realm doskonale sprawdził się w przypadku poprzednika – Diablo III. Dlatego Blizzard liczy na to, że gracze aktywnie zaangażują się w dalszy rozwój najnowszej produkcji. W końcu producent zamierza ją wspierać i aktualizować przez długie lata.

Obecnie czekamy na pierwszy duży dodatek do Diablo IV, który przeniesie nas do Kurast w pościgu za jednym z demonów należących do tzw. Mrocznej Trójcy. Można się łatwo domyślić, że będzie to Mefisto. Liczę na to, że Blizzard zaoferuje nam liczne elementy pozytywnie poprawiające rozgrywkę – takie, jak na przykład nowe klasy, system towarzyszy, czy kolejne unikalne legendarne przedmioty.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne aktualizacje.

Czytaj też: Diablo IV wkracza w Sezon Konstruktów!

Grafika tytułowa: Blizzard