OKI C650 – Najmniejsza wysokowydajna drukarka kolorowa

Jeżeli w wyborze drukarki przestrzeń ma dla Ciebie kluczowe znaczenie, a nie chcesz rezygnować z jakości, wydajności i niezawodności, to mamy coś dla Ciebie.

Zakup nowej drukarki, prędzej czy później czeka każdego z nas. Jednak wybór odpowiedniego urządzenia do pracy wcale nie jest taki prosty. Pojawia się cała masa pytań, na które musimy sobie odpowiedzieć. Pierwsze, które przychodzi do głowy to powierzchnia, jaką dysponujemy. Nawet przy dużych metrażach warto dokładnie rozplanować przestrzenie użytkowe i robocze. W przypadku mniejszych lokali, a nawet kiosków POS, rozmiar drukarki jest kluczowy. Drugie pytanie dotyczy wydajności urządzenia. Musimy ustalić jakiego rodzaju materiały będziemy drukowali i w jakich ilościach. Mogą to być małe formaty od rozmiaru B6 do banerów o wymiarach 1320 mm. Trzecie i ostatnie, które warto sobie zadać, to pytanie o niezawodność. Markowe produkty i rozwiązania zawsze gwarantują wysoką jakość, łatwą obsługę i bezawaryjność.

Idealna dla wielu branż

Wśród ogromnej konkurencji na pierwszą pozycję wybija się drukarka, która łączy w sobie kilka najważniejszych cech. OKI C650 jest bardzo kompaktowa i wydajna. Jest to urządzenie wielkości drukarki biurkowej o wysokiej wydajności przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji oraz najlepszej na rynku obsłudze wymagających nośników. Dlatego z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że drukarka ta jest wprost stworzona dla całej gamy sektorów biznesu, takich jak: handel detaliczny, edukacja, ochrona zdrowia czy segment HoReCa. Na tej drukarce może pracować bardzo szerokie spektrum klientów od kiosków, szkół, magazynów, przez hotele, restauracje, sklepy, a na biurach, laboratoriach i zakładach produkcyjnych kończąc.  

Wszechstronna i utalentowana

Drukarka C650 idealnie nadaje się do drukowania nie tylko faktur, formularzy rejestracyjnych i codziennych dokumentów biznesowych, ale także do tworzenia specjalnych materiałów promocyjnych i dodatkowych takich jak m.in. jednorazowego użytku menu, naklejek QR na stoły do obsługi klientów, oznakowań, kart lojalnościowych i bonów, banerów wolnostojących i wiszących, a także naklejek podłogowych i okiennych promujących dystans społeczny. Jedynym ograniczeniem jest chyba tylko nasza wyobraźnia.

Prosta w obsłudze

Drukarka OKI C650, bo o niej mowa, to najmniejsza na rynku wysokowydajna drukarka kolorowa. Została zaprojektowana, specjalnie w taki sposób, aby zmieściła się w najmniejszej, możliwej przestrzeni roboczej. Technologia przepływu powietrza i chłodzenie pozwala na utrzymanie temperatury drukarki na optymalnym poziomie. Pozwala to na używanie jej w bardzo wąskich przestrzeniach. Drukarka potrzebuje jedynie 2 cm wolnej przestrzeni po bokach. Z powodzeniem można ją dosłownie wcisnąć w najmniejszą szczelinę postawić na regale między segregatorami. C650 została zaprojektowana w taki sposób, że dostęp wszystkich najważniejszych funkcji jest od przodu. Uzupełnienie papieru jest od frontu, podobnie jak dostęp do wnętrza urządzenia. Wszystkie materiały eksploatacyjne, tonery, bębny i pasek można łatwo wymienić od przodu. Nawigacja po otwarciu obudowy jest bardzo wygodna i klarowna, bowiem wszystkie punkty, w których należy użyć dłoni do obsługi, są oznaczone kolorem niebieskim.

Szybka, wydajna i kompaktowa

C650 spełnia wszystkie kluczowe wymagania klientów z różnych branż, zarówno pod względem kosztów użytkowania jak i parametrów technicznych. OKI C650 drukuje na bardzo szerokiej gamie mediów, zajmuje mało miejsca, bo zaledwie 49 L i ma wymiary 395x430x290 mm, pozwala drukować we własnym zakresie zarówno materiały marketingowe jak i komunikację wizualną, jak i zwykłe materiały biurowe. Jest urządzeniem bardzo wszechstronnym i uniwersalnym. Jest najmniejsza a zarazem najlepsza w swojej klasie pod kątem obsługi różnych nośników druku o gramaturze od 60 do 256 gsm i rozdzielczości 1200 dpi. Pojemność papieru można rozszerzyć przy pomocy dodatkowych szuflad do 1940 arkuszy. Szybkość druku jest na poziomie 35 str./min., dzięki zastosowaniu technologii Quick Fusing i jak wspomnieliśmy wcześniej obsługuje formaty od rozmiaru B6 do banerów o wymiarach 1320 mm. Koszt pokrycia przy wydruku A4, różnego rodzaju dokumentów jest bardzo imponujący i o połowę niższy od konkurencji. Zwykły wydruk tekstowy ze zdjęciem plasuje się na poziomie 0,18 zł, a zdjęcie kolorowe na całej powierzchni to koszt ok 1,54 zł.

Wytrzymała i niezawodna

Wysokiej jakości komponenty stosowane zamiast tworzyw sztucznych sprawiają, że jest to jedna z najbardziej wytrzymałych drukarek w swojej klasie, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. OKI C650 ma bardzo trwałą konstrukcję, gdyż wszędzie, gdzie tylko można było, zastosowano metal zamiast plastiku, aby urządzenie było tak solidne i niezawodne, jak to tylko możliwe.

Komunikacja

Drukarka jest zoptymalizowana do pracy z oprogramowaniem The Design Hub, które pozwala na tworzenie w pełni spersonalizowanej komunikacji z klientami. Jest to łatwa w obsłudze kreatywna platforma, która zapewnia firmom z sektora HoReCa możliwość tworzenia spersonalizowanej komunikacji wizualnej i materiałów marketingowych w profesjonalnej jakości, we własnym zakresie, za pomocą kilku kroków.

Więcej informacji o drukarce OKI C650 znajdziesz pod adresem: www.oki.com/pl

Artykuł powstał we współpracy z firmą OKI.