Logitech Sight – nowa jakość spotkań hybrydowych! 

Logitech wprowadza na rynek innowacyjną kamerę stołową, Logitech Sight, wspieraną sztuczną inteligencją. Nowe urządzenie współpracuje z kamerami Rally Bar lub Rally Bar Mini, umieszczonymi z przodu pomieszczenia, aby stworzyć dynamiczne i angażujące doświadczenie podczas wideokonferencji. W epoce pracy hybrydowej, gdzie 43% pracujących zdalnie odczuwa pewne wyłączenie, Logitech Sight zmniejsza tę przepaść, umożliwiając uczestnikom spotkania pełne uczestnictwo, poczucie realnej obecności przy wspólnym stole.

Logitech Sight, oparta na sztucznej inteligencji, działa w tandemie z kamerami Rally Bar i Rally Bar Mini, przechwytując każdy detal i łącząc kadry w sposób, który sprawia, że uczestnicy czują się, jakby byli fizycznie obecni w jednym pomieszczeniu. Produkt jest odpowiedzią na wyzwania związane z pracą hybrydową, oferując równość i komfortowe środowisko dla wszystkich uczestników spotkania.

Logitech Sight, jako najnowszy dodatek do serii Innowacje, reprezentuje Nową Logikę Pracy. Jego celem jest dostarczanie równych możliwości dla pracowników, bez względu na miejsce pracy. Z wsparciem sztucznej inteligencji, dwiema kamerami 4K i siedmioma mikrofonami, Logitech Sight rejestruje rozmowy i gesty uczestników, zapewniając różne perspektywy w większych salach.

Produkt doskonale integruje się z popularnymi platformami wideokonferencyjnymi, takimi jak Microsoft Teams, Zoom i Google Meet. Montaż kamery jest prosty dzięki dołączonym uchwytom i systemowi zarządzania kablami. Kamera jest przyjazna dla środowiska – wyprodukowano ją z materiałów o mniejszym wpływie na środowisko.

Logitech Sight jest już dostępny w sprzedaży, a jego rekomendowana cena detaliczna to 10 999 PLN.

Czytaj też: Klawiatura ergonomiczna Logitech Wave Keys oficjalnie!

Grafika tytułowa: Logitech