Jabra wprowadza na rynek Jabra+ for Admins

Jabra przedstawia nową platformę oprogramowania – Jabra+ for Admins, podczas tegorocznych targów ISE 2024. Nowość oparta na chmurze, typu API-first, ma na celu umożliwienie zdalnego monitorowania i zarządzania salami konferencyjnymi oraz urządzeniami.

fot. Jabra

Praktyczne rozwiązanie dla biznesu

Jabra+ for Admins to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia płynną obsługę, umożliwiając administratorom IT skuteczne zarządzanie urządzeniami do komunikacji. Dzięki platformie użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad ustawieniami, oprogramowaniem sprzętowym i informacjami, korzystając z jednej ujednoliconej platformy oprogramowania. To również oszczędność czasu, eliminująca potrzebę wielokrotnego przełączania się między różnymi narzędziami.

Nowa platforma ma być pionierem wśród rozwiązań dedykowanych administratorom IT, użytkownikom końcowym i partnerom. Już teraz istnieje możliwość zgłoszenia się do programu Early Adopter Program, co pozwoli skorzystać z Jabra+ for Admins na szerszą skalę latem tego roku.

Dzięki tej platformie użytkownicy mogą bez wysiłku monitorować i zarządzać wszystkimi rozwiązaniami Jabra do sal konferencyjnych. Intuicyjny interfejs użytkownika, nowoczesny design i czytelna wizualizacja pomieszczeń sprawiają, że zarządzanie urządzeniami staje się bardziej przyjazne dla administratorów IT.

Jabra+ for Admins umożliwia również zespołowe zarządzanie urządzeniami w pomieszczeniach konferencyjnych, co poprawia doświadczenia korzystania z nich. Zdalna konfiguracja urządzeń i aktualizacja oprogramowania sprzętowego odbywa się szybko i efektywnie, eliminując konieczność fizycznej obecności w miejscu spotkania.

Platforma integruje się także z systemami IT typu help desk i narzędziami innych firm, tworząc ekosystem do zarządzania urządzeniami. Jabra+ for Admins korzysta z bezpieczeństwa i skalowalności Microsoft Azure, zapewniając łatwy dostęp dzięki funkcji Single Sign-On (SSO), co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i ułatwia użytkownikom korzystanie z systemu.

Wprowadzenie Jabra+ for Admins to krok w kierunku usprawnienia zarządzania salami konferencyjnymi i urządzeniami, zwiększając efektywność pracy oraz zapewniając doskonałe doświadczenia komunikacyjne.

Czytaj też: Jabra PanaCast 50 Video Bar System – profesjonalne wideokonferencje w Twojej firmie!

Grafika tytułowa: Jabra