Dlaczego w nowoczesnej firmie kuchnia jest aż tak ważna?

MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ HAIER

Pełnowymiarowa kuchnia w biurze to jedno z rozwiązań, które wspiera koncepcję Nowoczesnej Firmy. To nie tylko przestrzeń do przygotowywania posiłków, ale także miejsce spotkań, integracji zespołowej i budowania pozytywnej atmosfery w miejscu pracy. Wybitni specjaliści oraz autorzy książki „Collective Genius: The Art and Practice of Leading Innovation” podkreślają, że zdolność do szybkiego i skutecznego wprowadzania ciągłych innowacji może być jedyną trwałą przewagą konkurencyjną. Jak zatem do tego podejść? Wprowadzanie innowacji można rozpocząć od utworzenia organizacji współpracujących. Najczęściej innowacje powstają w wyniku wzajemnego zderzenia pomysłów, które pojawiają się podczas interakcji ludzi o różnej i specjalistycznej wiedzy – podkreślają autorzy książki. Idealnym miejscem do tego jest biuro wraz z wyposażoną w dobrej jakości urządzenia AGD kuchnią. Zatem co wybrać?

Lodówka Haier HCW58F18EHMP

fot. Haier

Dobra lodówka stanowi fundament każdego biura, służąc jako miejsce przechowywania przygotowanych posiłków lub składników do późniejszego przygotowania dań. Urządzenie chińskiego giganta oferuje przestronną chłodziarkę (319l) i zamrażarkę (185l), co umożliwia wielu pracownikom umieszczenie swoich produktów. Chłodziarka, znajdująca się w górnej części urządzenia, charakteryzuje się imponującą szerokością (83 cm) oraz odpowiednią wysokością (177,5 cm), co ułatwia dostęp do najwyższej półki nawet dla osób o mniejszym wzroście.

Lodówka została wyposażona w szereg udogodnień, które mają ułatwić pracownikom przygotowywanie posiłków. Szczególnie przydatne jest rozwiązanie szuflady Humidity Zone, idealnej do przechowywania warzyw, utrzymując wysoką wilgotność powietrza nawet do 90% dzięki membranie z włókien roślinnych. Dzięki temu warzywa i owoce zachowają świeżość na dłużej. System Air Surround Cooling zapewnia stałą temperaturę na każdej półce, co przyczynia się do utrzymania stabilnych i odpowiednich warunków wewnątrz lodówki.

Dodatkowo, zewnętrzny dyspenser wody ułatwia napełnianie szklanki przefiltrowaną wodą, a filtr wody jest dostępny bez konieczności wysuwania lodówki, co w warunkach biurowych jest szczególnie istotne. Kostkarka stanowi praktyczne rozwiązanie, i będzie doceniana szczególnie w gorące letnie dni, gdy temperatura na zewnątrz przekracza nawet 30 stopni Celsjusza.

Płyta indukcyjna Haier HA2MTSJ68MC 59cm

fot. Haier

Kolejnym istotnym elementem nowoczesnej kuchni w biurze jest płyta indukcyjna. Dlaczego akurat indukcyjna? Przede wszystkim ze względu na jej płaską powierzchnię, pozbawioną wystających elementów, co sprawia, że utrzymanie jej w czystości jest niezwykle proste. Prezentowany model posiada aż 2 łączone pola, co umożliwia korzystanie z naczyń o różnych rozmiarach.

Dla zapewnienia komfortu i rozwijania kreatywności, płyta indukcyjna wyposażona jest w wbudowane 4 slidery do sterowania strefami grzewczymi. Na panelu sterowania dostępne są 3 opcje automatyczne: gotowanie na wolnym ogniu, funkcja topienia i funkcja gotowania. Dzięki nim każdy użytkownik może gotować jak prawdziwy szef kuchni.

Płyta indukcyjna marki Haier wyróżnia się również innowacyjną funkcją – łącznością Wi-Fi. Dzięki dedykowanej aplikacji można korzystać z nowych przepisów, inspirować się oraz dzielić pomysłami z współpracownikami podczas lunchu, co sprzyja budowaniu trwałych relacji w zespole. Ta funkcja nie tylko ułatwia codzienne gotowanie, ale również dodaje nowego wymiaru do doświadczenia kulinarnej kreatywności w środowisku biurowym.

Okap Haier HADG6DCS56B

fot. Haier

Jednakże, nie każdy pracownik może być zainteresowany wspólnym gotowaniem lub koniecznością zmierzenia się z zapachami podczas przygotowywania posiłków, zwłaszcza gdy ktoś dopiero rozpoczyna dietę. Aby zadbać o komfort wszystkich użytkowników kuchni, warto zainstalować mocny i wydajny okap. Omawiany model może być podłączony do wyciągu, a jego wydajność wynosi aż 650 m3, co skutecznie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się aromatów kulinarnych w całej przestrzeni kuchennej i biura.

Nie trzeba obawiać się hałaśliwej pracy okapu, ponieważ mocny silnik generuje zaledwie 62 dB, co bez problemu można zaakceptować w biurowym otoczeniu. Okap został zaprojektowany z myślą o łatwej konserwacji, umożliwiającej łatwe czyszczenie filtrów tłuszczowych. Dodatkowo, jego design doskonale komponuje się z różnymi kolorami mebli kuchennych.

Kuchenka mikrofalowa HAIER HWO45NB4T0B1

fot. Haier

W dynamicznie rozwijających się firmach, gdzie czas często jest luksusem, równie ważna jak piekarnik staje się mikrofalówka. Jednak, co by było, gdybyśmy mogli połączyć te dwa urządzenia w jedno? Doskonałym rozwiązaniem dla nowoczesnej kuchni jest kuchenka mikrofalowa z wbudowanym piekarnikiem. W pośpiechu, funkcja mikrofalówki o mocy 900W pozwala błyskawicznie odgrzać posiłki. Gdy mamy więcej czasu, w tym samym urządzeniu, z obrotowym metalowym talerzem, znajdują się grzałki oraz termo obieg, takie jak w standardowym piekarniku. To zapewnia ogromną elastyczność w korzystaniu z urządzenia.
Kuchenka mikrofalowa z piekarnikiem oferuje również dotykowy programator z wbudowaną książką kucharską, co umożliwia swobodną zaskakiwanie współpracowników niesamowitymi daniami. Kompaktowe rozmiary urządzenia sprawiają, że gotowanie w nowoczesnej kuchni w firmie staje się łatwe i wygodne.

Zmywarka Haier I-Pro Shine Series 6 XI 4A4M4PB

fot. Haier

Po spożyciu posiłku, ważne jest, aby zadbać o porządek i pozmywać naczynia. W tym zadaniu może pomóc zmywarka do zabudowy, która charakteryzuje się pojemnością 14 kpl, cichą pracą 44 dB i innowacyjnymi rozwiązaniami myjącymi. Warto zwrócić uwagę na unikalne ramię natryskowe H-Spray Arm, będące nowatorskim rozwiązaniem na rynku. To ramię gwarantuje najwyższą skuteczność mycia, nawet podczas krótkich programów. Dzięki innowacyjnej konstrukcji dolnego mechanizmu natryskowego w kształcie litery „H” i podwójnemu ruchowi ramienia w obu kierunkach, efekty mycia przemawiają same za siebie.

Jednak to nie koniec innowacji, ponieważ opatentowana technologia Cutlery Shine Plus marki Haier wykorzystuje aż 5 dysz obrotowych i dodatkowe ramię natryskowe, by zapewnić doskonałe rezultaty zmywania. Dzięki precyzyjnemu i odpowiedniemu ciśnieniu wody, nawet najtrudniejsze zabrudzenia zostaną skutecznie usunięte, a sztućce nabiorą blasku. Dioda LED, która rzuca światło na podłogę, stanowi sygnał, że program mycia jest w trakcie. To praktyczne rozwiązanie informuje współpracowników, aby wstrzymali się z otwieraniem zmywarki, dopóki nie zakończy swojej pracy.

Podsumowanie….

Nowoczesne kuchnie wymagają nowoczesnych rozwiązań, a największy producent sprzętu AGD na świecie dostarcza te innowacje wraz ze swoimi produktami. Od potężnych i wygodnych lodówek, poprzez płyty do gotowania z programami automatycznymi, po mocne silniki w okapach, wielofunkcyjne piekarniki z funkcją mikrofali, aż po pojemne, ciche i wydajne zmywarki. Marka Haier odpowiada na wyzwania stawiane w dynamicznym środowisku firm, dostarczając wysokiej jakości sprzęt AGD.

Grafika tytułowa: Freepik

PŁATNA WSPÓŁPRACA Z MARKĄ HAIER