Znamy datę premiery OnePlusa 11!

OnePlus 11 to fenomenalnie zapowiadający się smartfon od chińskiego koncernu, mający godnie konkurować z najważniejszymi flagowcami od topowych producentów. Urządzenie zdążyło już odsłonić przed nami wszystkie swoje tajemnice. Dziś natomiast dowiadujemy się, kiedy może zadebiutować oficjalnie!

fot. OnePlus

Nowy świetny smartfon wkrótce oficjalnie!

OnePlus wie doskonale jak zaprojektować niemal idealnego smartfona. Chiński producent w przypadku OnePlusa 11 postawi na ekran o przekątnej 6,7″ i rozdzielczości QHD+. To matryca AMOLED o odświeżaniu 120 Hz. Sercem urządzenia ma być niebywale mocny procesor Snapdragon 8 Gen 2 wspierany przez nawet 16 GB pamięci RAM. Nie podano, ile miejsca producent wygospodaruje na dane użytkownika, ale obstawiam, że będzie to 256 GB bądź 512 GB.

Smartfon zaserwuje nam absolutnie topowy zestaw aparatów. Możemy liczyć na obiektyw główny 50 MP, ultraszerokokątny 48 MP oraz teleobiektyw z podwójnym zoomem 32 MP. Całość ma zasilać bateria o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania 100 W. Jeśli dodamy do tego czteroletnie wsparcie dużymi aktualizacjami Androida, które OnePlus obiecał dla flagowców wydawanych od 2023 roku, to otrzymamy urządzenie niemal idealne.

Czytaj też: Seria Vivo X90 wkrótce w Polsce?

Premiera nowego topowego smartfona OnePlus jest planowana na 7 lutego przyszłego roku. Tego terminu możemy być pewni, gdyż podany został na oficjalnej stronie producenta. Wydarzenie odbędzie się w Indiach. Gdy tylko smartfon zadebiutuje w Polsce – będziemy go testować!

Grafika tytułowa: OnePlus