Wydarzenie Galaxy Unpacked już oficjalnie!

Wielkimi krokami zbliżamy się do jednego z najważniejszych wydarzeń związanego z rynkiem smartfonów w pierwszej połowie nowego, 2023 roku. Mowa oczywiście o Samsung Unpacked w trakcie, którego pokazana zostanie seria Galaxy S23 od Samsunga. Co na tą chwilę wiemy na jego temat?

Źródło: OnLeaks/Smartprix

Co wiemy na temat premiery flagowców Samsunga?

Całkiem niedawno swoimi informacjami z pewnego źródła związanego z Samsungiem podzielił się nie kto inny, jak znany leakster Ice Universe, który bardzo często przekazuje trafnie wieści związane z rynkiem urządzeń mobilnych. Kolejne wydarzenie Unpacked, podczas którego mielibyśmy poznać flagowe propozycje koreańskiego koncernu na 2023 rok miałoby odbyć się już w lutym, a dokładniej 1.02.2023 roku. Od rzekomej wielkiej premiery nowości miałoby dzielić nas więc zaledwie kilkadziesiąt dni. Dziś te informacje zostały potwierdzone na Twitterze przez sam koncern z Korei.

Seria Galaxy S23 ma zaoferować nam przede wszystkim odświeżony design – tym razem bez przesadzonej wyspy aparatów. Ponadto dowiedzieliśmy się także, że wszystkie trzy modele będą pracowały pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 2. Usprawnień powinny doczekać się również funkcje foto/wideo. Czy Samsung zaskoczy nam jakimiś rozwiązaniami programowymi w przypadku nakładki One UI w wersji 5.1? Tego powinniśmy dowiedzieć się dopiero w momencie prezentacji wszystkich trzech urządzeń.

Czytaj też: Surface Duo 3 jednak powstanie?

Dajcie koniecznie znać, czy zamierzacie w tym roku kupić któregoś z flagowych smartfonów Samsunga. A może nie czujecie potrzeby by akurat teraz zmienić Wasze urządzenie? Sekcja komentarzy należy do Was!

Źródło: OnLeaks/Smartprix