Wreszcie konkrety na temat debiutu MAX w Polsce!

Serwisy VOD cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnościa. Najważniejszym rynkowym graczem jest oczywiście Netflix. Po piętach depcze mu jednak m.in. HBO Max od Warner Bros. Discovery. Dzięki nadchodzącym zmianom, już serwis MAX będzie mógł skuteczniej rywalizować z konkurentami.

Długo wyczekiwany rebranding na horyzoncie!

MAX funkcjonuje już na najważniejszych dla Warner Bros. Discovery. To element globalnej strategii giganta branży medialnej. W pozostałych częściach świata do rebrandingu ma dojść jeszcze w tym roku. Zmiany to jednak nie tylko nowa nazwa. To także poszerzona biblioteka filmów i seriali, wyższa jakość serwowanych nam usług i co za tym idzie – niestety wyższa, nieujawniona jeszcze w złotówkach cena.

Od dłuższego czasu mówi się o debiucie MAX w Polsce. Do tej pory jednak wieści związane z jakimiś konkretnymi datami były nieostre. Dziś możemy już powiedzieć śmiało, że wiemy, kiedy nowa usługa zastąpi w naszym kraju HBO Max. Nastąpi to w czerwcu. Warner Bros. Discovery wprowadzi wtedy do Polski trzy plany cenowe MAX (w tym jeden tani – z reklamami) oraz ofertę z telewizją i sportem – zawierającą kanały wchodzące w skład grupy oraz dostęp do streamingu ważnych wydarzeń sportowych.

Czekamy z niecierpliwością!

Czytaj też: MAX w Polsce – kolejne doniesienia!

Grafika tytułowa: Maciej Drążkiewicz / Unsplash