Wreszcie! iPhone zmierza do oferty sieci Plus!

Plus to jeden z najważniejszych operatorów telefonii komórkowej w Polsce. W jego ofercie znajdziemy całe mnóstwo ciekawych smartfonów, jednak do tej pory na próżno było szukać w niej produktów Apple. W najbliższej przyszłości to się jednak zmieni – dzięki porozumieniu między koncernem z Cupertino oraz operatorem. Co warto wiedzieć w tej kwestii?

fot. Plus

Smartfony Apple wkrótce w Plusie!

W tej chwili wiadomo, że z początkiem maja do oferty Plusa ma trafić iPhone 13 Pro oraz słuchawki AirPods. Niewykluczone jednak, że dość szybko w sprzedaży u popularnego operatora pojawią się także inne modele koncernu, jak iPhone 13, czy iPhone SE 3. Wszystko z pewnością zależy od tego, jak współpraca Apple i Plusa zostanie przyjęta przez klientów.

Plus zapowiedział także, że wprowadzi zupełnie nową formułę pozyskania iPhone’a w ramach swojej oferty. Pojawiły się już nawet w sieci spekulacje wskazujące na to, że może to być jakaś forma subskrypcji, bądź wynajmu, jednak sam operator tajemniczo milczy w tej kwestii. Musimy więc poczekać jeszcze kilkanaście dni, by dowiedzieć się czegoś konkretnego w tej kwestii. Być może Plus bardzo pozytywnie nas zaskoczy!

Wiemy natomiast, jakie usługi dla iPhone’a są dostępne w ramach sieci Plus (a więc będą dostępne i dla zakupionych u operatora urządzeń). Będą to: 5G, eSIM, FaceTime przez dane komórkowe, Personal Hotspot.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition – to będzie hit!

Mam nadzieję, że oferta Plusa powiązana ze smartfonami Apple będzie atrakcyjna – w końcu nie jest to sprzęt najtańszy. Aby spotkał się z aprobatą abonentów, musi zostać im podany w korzystnych ofertach. Być może już wkrótce operator uchyli nam rąbka tajemnicy w tej kwestii!

Grafika tytułowa: Phúc Khang Mobile / Unsplash