World of Warcraft z Battle Passem!

W ostatnich latach rozmaite Battle Passy stały się standardem w przypadku wieloosobowych gier online. Blizzard wprowadził rozwiązanie w przypadku Diablo Immortal, a teraz zamierza wdrożyć je w niekwestionowanym hicie i legendzie gatunku MMORPG – World of Warcraft. Co warto wiedzieć w tej kwestii?

Nowości dla wytrwałych fanów WoW-a

Jeśli spędzacie przy World of Warcraft długie godziny, to Blizzard wkrótce zaoferuje Wam nie lada atrakcję. W ramach Battle Passa będziecie mogli zdobywać ciekawe przedmioty w grze dzięki specjalnym punktom. Będą one przyznawane za pewne misje (i nie tylko!). Wymienicie je na m.in. kolejne mounty czy transmogi. Nowy rodzaj waluty ma nosić nazwę Trader’s Tender.

Co miesiąc każdy gracz z aktywnym abonamentem World of Warcraft otrzyma za darmo 500 Trader’s Tender. Kolejne 500 punktów zostanie przyznane za wspomniane wcześniej zadania. Do wymiany punktów na fanty posłuży nowe miejsce oznaczone nazwą Trading Post. Oto jak nowość opisują twórcy:

„W Azeroth jest wiele ciekawych możliwości transmogów, petów i wierzchowców, ograniczonych jedynie przez wyobraźnię. Trading Post będzie służył jako dom dla wielu innych przedmiotów z całego Azeroth – i nie tylko – i nie jest ograniczony przez obecną zawartość gry. Możecie spodziewać się wielu nowych, zabawnych przedmiotów, które będziecie mogli dodać do swojej kolekcji.” – Blizzard o nowościach w World of Warcraft

Czytaj też: Diablo IV z potężną zawartością dodatkową?

Battle Pass dla World of Warcraft zostanie najpewniej wdrożony w patchu 10.1. Niestety Blizzard nie ujawnił jeszcze, kiedy wystartuje jego wdrożenie. Będziemy dla Was trzymać rękę na pulsie w tej sprawie!