World of Warcraft: Shadowlands za darmo! Jak skorzystać?

World of Warcraft: Shadowlands to ostatnie duże rozszerzenie dla popularnej gry MMORPG. W drodze jest kolejne i właśnie z tego powodu Blizzard decyduje się na rozdanie obecnego DLC za darmo. Owa promocja ma być ograniczona czasowo. Jak z niej skorzystać? Podpowiadamy!

World of Warcraft: Shadowlands – odbieramy DLC!

Co zrobić, aby odebrać DLC Shadowlands? Przede wszystkim musimy być aktywnymi graczami World of Warcraft, czyli posiadać zakupioną grę oraz opłacać comiesięczny abonament. Niestety na razie nie zanosi się na to, by gra przeszła na model F2P z mikropłatnościami. Blizzard nadal bowiem zarabia krocie na subskrypcji.

Dostęp do Shadowlands można uzyskać poprzez klienta Battle.net. Wystarczy – jeśli oczywiście jesteście aktywnymi graczami World of Warcraft – kliknąć na ikonkę prezentu w aplikacji. Powinna ona znajdować się obok ikonki powiadomień w prawym górnym rogu interfejsu aplikacji Battle.net. Warto się pośpieszyć, ponieważ oferta jest ważna do 5 września 2022 roku.

Czytaj też: Znamy datę tegorocznej edycji The Game Awards

World of Warcraft mimo upływu lat jest nadal niesamowicie atrakcyjną propozycją dla wszystkich fanów gier MMORPG. Spójne uniwersum oraz ciekawa fabuła sprawiają, że przy produkcji nadal bawią się miliony graczy z całego świata. Czekamy na kolejny DLC!