Wiosenne porządki z Hoover H-Free 500 Hydro Plus!

Początek wiosny to doskonały moment na generalne porządki. Chętnie zabieramy się za sprzątanie domu, tarasu, garażu, czy nawet samochodu. Doskonałym kompanem takich porządków będzie odkurzacz Hoover H-Free 500 Hydro Plus HF522YSE 011. To idealne połączenie funkcjonalności, wygodnego użytkowania, a także łatwego przechowywania.  Dzięki niemu sprzątanie stanie się czystą przyjemnością!

Wygoda i oszczędność czasu. Dbałość o szczegóły!

Hoover H-Free 500 Hydro Plus to odkurzacz, który w wygodny sposób pozwoli ci utrzymać porządek zarówno w małym mieszkaniu jak i wielopoziomowym domu. Wraz z odkurzaczem użytkownik otrzymuje dwa wałki umożliwiające pielęgnację każdego typu nawierzchni. Pierwszy został zaprojektowany z myślą o twardych podłogach i dywanach, drugi sprawdzi się idealnie przy czyszczeniu delikatnych powierzchni, takich jak parkiety i podłogi drewniane. Funkcja mopa umożliwia dodatkowo czyszczenie podłóg na mokro w trakcie odkurzania.

Hoover H-Free 500 Hydro Plus to odkurzacz bardzo ergonomiczny w obsłudze. Zaprojektowano go w taki sposób, by z łatwością można było nim manewrować wokół przedmiotów. Dzięki temu, że urządzenie jest zasilane za pomocą baterii, nie musimy przejmować się nieporęcznym okablowaniem. Bateria wytrzymuje nawet 45 minut pracy.

Omawiany odkurzacz wyposażony został w dodatkowe końcówki, które pomagają w kompleksowym sprzątaniu. Możemy liczyć m.in. na obecność szczotki 2w1 przeznaczonej do miękkich powierzchni oraz mini turbo szczotki, która skutecznie usunie sierść z kanapy. Do trudnych zakamarków dotrzemy za pośrednictwem świetnie zaprojektowanej ssawki szczelinowej. Dodatkowo, w słabo doświetlonych miejscach możemy wspomóc się diodami LED umieszczonymi w przedniej części dyszy urządzenia. Zapewnią one maksymalną widoczność, tak by żaden kurz nie umknął naszej uwadze. Proste, choć bardzo przydatne rozwiązanie.

Czytaj też: Flagowce od Xiaomi oficjalnie w Europie!

Dla tych, którzy jeszcze nie są zdecydowani czy jest to odkurzacz odpowiedni dla nich mamy dobrą wiadomość. Producent daje możliwość przetestowania urządzenia przez 60 dni. Jeśli produkt nie spełni waszych oczekiwań – można go zwrócić. Regulamin promocji dostępny na stronie www.hoover.pl.