Wiosenne obniżki cen od Sonos!

Wiosenne porządki to nie tylko sprzątanie, ale także doskonały moment na odświeżenie swojego domowego systemu audio. Sonos, ceniony producent wysokiej jakości sprzętu audio, przygotował specjalne wielkanocne promocje na wybrane produkty, które mogą uatrakcyjnić Twoje wnętrza dźwiękiem.

Taką okazję szkoda przepuścić

Sonos to marka znana na całym świecie ze swojego zaangażowania w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń dźwiękowych. Od momentu swojego powstania firma konsekwentnie stawia na innowacyjność i jakość, co przyczyniło się do jej ugruntowanej pozycji na rynku audio. Założona w 2002 roku w Santa Barbara, szybko stała się symbolem doskonałości w dziedzinie systemów audio. Od prostych głośników po zaawansowane soundbary i głośniki multiroom, każdy produkt marki Sonos łączy w sobie nowoczesny design, wyjątkową jakość dźwięku i intuicyjną obsługę. Ponadto, firma stale rozwija swoje technologie, wprowadzając innowacyjne funkcje, które sprawiają, że słuchanie ulubionej muzyki staje się jeszcze bardziej przyjemne i dostępne. Dzięki swojej pasji do dźwięku i nieustannej dbałości o potrzeby klientów, Sonos zyskał uznanie i zaufanie milionów użytkowników na całym świecie.

Oto szczegóły oferty:

  • Głośnik Era 100: Teraz dostępny z obniżką o 350 zł, co oznacza, że jego cena wynosi obecnie tylko 999 zł.
  • Soundbar Beam gen 2: Ten doskonały soundbar zyskał obniżkę cenową o 600 zł, co sprawia, że jego cena spadła do 1999 zł.
  • Głośnik basowy Sub: Wyjątkowo potężny głośnik basowy Sub został przeceniony o aż 1100 zł, oferując możliwość nabycia go teraz za 3099 zł.
  • Głośnik basowy Sub-mini: Dla tych, którzy poszukują mniejszej wersji głośnika basowego, Sonos obniżył cenę modelu Sub-mini o 650 zł, obniżając ją do 1749 zł.

Oferta obowiązuje od 22.03 do 02.04. Produkty w promocyjnych cenach są dostępne zarówno na stronie sonos.com, jak i w wybranych polskich sieciach sklepów partnerskich oraz elektromarketach.

Czytaj też: Alexa na głośnikach Sonos już w Polsce!

Grafika tytułowa: Sonos