Wiosenna nowość Apple? To żółty iPhone!

Apple co jakiś czas wprowadza do swojego sklepu internetowego kolejne nowości. Z tej okazji organizuje huczne konferencje lub – niektóre produkty – serwuje nam bez zbędnego hałasu. Dziś mamy do czynienia z tą drugą sytuacją. Do oferty koncernu z Cupertino zostały wprowadzone iPhone 14 i 14 Plus w nowej, wiosennej wersji kolorystycznej.

fot. Apple

Jaskrawy iPhone może się podobać!

Apple wprowadza właśnie do sprzedaży smartfony iPhone 14 oraz iPhone 14 Plus w nowej, żółtej wersji kolorystycznej – jednoznacznie nawiązującej do zbliżającej się wielkimi krokami (to już za dwa tygodnie!) wiosny. Koncern z Cupertino podobny zabieg zastosował rok temu – serwując nam iPhone 13 i iPhone 13 mini w kolorze zieleni. Wtedy też nowy wariant smartfona został bardzo ciepło przyjęty przez klientów.

Czy nowy wariant kolorystyczny ubiegłorocznych iPhone’ów zapewni koncernowi Apple poprawę wyników sprzedaży? Ciężko to w tej chwili prognozować. Na pewno znajdą się osoby, które zdecydują się na zakup, jednak w dobie kryzysu żaden producent nie może liczyć na to, że jego urządzenia będą się sprzedawały jak ciepłe bułeczki. Niestety ceny rosną nie tylko w sektorze nowych technologii i coraz częściej liczymy każdą wydaną złotówkę.

Czytaj też: Nowy kanał testowy Windowsa oficjalnie!

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, jak podoba się Wam nowa wersja kolorystyczna iPhone 14 oraz iPhone 14 Plus. Czy Waszym zdaniem wydawanie takich wariantów smartfona jest dobrą decyzją ze strony producenta?

Grafika tytułowa: Apple