Windows 11 Moment 3 – aktualizacja już dostępna!

Windows 11 Moment 3 to najnowsza aktualizacja dla bieżącej odsłony „okienek”. Nie przynosi nam co prawda potężnej ilości nowości, jednak te, które trafią w nasze ręce mogą okazać się bardzo przydatne. Jakie rozwiązania serwuje nam Microsoft po pobraniu stosownej łatki? Sprawdźmy!

fot. Microsoft

Skromne, lecz przydatne nowości!

Windows 11 Moment 3 przynosi kilka istotnych nowości. Już wkrótce powinien zaserwować nam zmiany w widżetach – dzięki którym ich funkcjonalności zostaną rozszerzone. Ponadto wygodniej będzie można korzystać z uwierzytelniania dwuetapowego – dzięki łatwemu kopiowaniu kodów z wiadomości przez aplikację Łącze z telefonem. Do Windowsa trafią też pomniejsze nowości.

W zegarze systemowym pojawią się sekundy. Na pasu zadań pojawi się dodatkowa ikona wyświetlająca status połączenia VPN. Do Windowsa 11 wprowadzona zostanie także możliwość włączenia adaptacyjnej kontroli jasności dla laptopów. Zmian jest niewiele, jednak wielu użytkowników „jedenastki” może uznać je za dość przydatne w codziennym użytkowaniu oprogramowania.

Czytaj też: LINQ 8in1 Pro Studio – nowy HUB klasy Premium dla MacBooka

Dajcie koniecznie znać, czy Windows 11 Moment 3 zagościł już na pokładzie Waszych komputerów. Jak oceniacie serwowane przez Microsoft nowości? Czy Waszym zdaniem Amerykanie powinni serwować nam więcej nowych funkcji przy okazji każdej aktualizacji?

Grafika tytułowa: Microsoft