Ważna nowość od InPost już wkrótce!

InPost to jeden z najważniejszych dostawców usług kurierskich na polskim rynku. Przedsiębiorstwo coraz bardziej rozpycha się jednak łokciami także na arenie europejskiej. Już wkrótce osoby ceniące sobie wygodę korzystania z automatów Paczkomat zyskają nowe możliwości w zakresie realizowania przesyłek!

Paczkomaty na skalę europejską?

Ważną informacją podzielił się właśnie Rafał Brzoska, prezes InPost. Poinformował bowiem, że jeszcze w tym roku będziemy mogli wymieniać przesyłki w ramach Paczkomatów międzypaństwowo. Oczywiście usługa będzie dostępna na tych rynkach, na których InPost już oferuje swoje usługi. Co ważne – Paczkomaty w ujęciu międzynarodowym mają być dostępne zarówno dla konsumentów, jak i dla klientów biznesowych.

Paczkomaty InPost to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało sposób, w jaki odbieramy przesyłki kurierskie. W krajobraz polskich wsi i miast wpisują się już od dobrych kilku lat i możemy również zaobserwować, że coraz częściej podobną filozofię zaczynają obierać konkurencyjni dostawcy usług. Możliwość wysyłania przesyłek na zagraniczne Paczkomaty może okazać się sporym udogodnieniem chociażby w sytuacjach, w których chcemy coś wysłać do rodziny bądź znajomych przebywających poza granicami Polski.

Czytaj też: Nowe praktyczne powerbanki Hama

Grafika tytułowa: InPost