Ważna aktualizacja Netflixa dla Smart TV!

Netflix, mimo ostatnich zawirowań wokół serwisu, nadal jest najważniejszym graczem na międzynarodowym rynku VOD. Aby utrzymać mocną pozycję, musi wprowadzać innowacyjne rozwiązania do swojej usługi. Tak jest i tym razem. Ciekawa nowość trafia do aplikacji Netflixa dla Smart TV!

fot. Thibault Penin / Unsplash

Wygodniejsze oglądanie filmów i seriali na telewizorach

Netflix chce, by korzystanie z aplikacji serwisu dla urządzeń klasy Smart TV było dla nas maksymalnie wygodne. Właśnie z tego powodu koncern z USA wprowadza do wspomnianego rozwiązania cenione rozwiązanie pozwalające na zmianę rozmiaru wyświetlanych w trakcie seansu napisów. To funkcja znana doskonale tym osobom, które często korzystają z Netflixa w przeglądarce.

Nowe rozwiązanie pozwoli na wygodne oglądanie materiałów wideo na ekranach o każdym rozmiarze. Napisy bowiem będziemy mogli dostosować zarówno do potrzeb osób korzystających z małych telewizorów, jak i tych preferujących matryce o gigantycznych przekątnych. To także gratka dla osób gorzej widzących, które często napotykają problemy z odczytaniem dialogów w trakcie seansu.

Czytaj też: iPad z OLED-em będzie kosztował krocie?

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, na których urządzeniach oglądacie Netflixa najczęściej. Preferujecie duży ekran? A może korzystacie z tabletu lub smartfona? Ja zdecydowanie preferuję oglądanie filmów i seriali na ekranie mojego telewizora.

Grafika tytułowa: freestocks / Unsplash