TTT czyli tydzień tanich tabletów w Lenovo

Tablet zdobył szturmem rynek IT niemal 10 lat temu. Spowodował bardzo duże zamieszanie i choć praktycznie zniknął po kilku latach równie szybko jak się pojawił, to od zeszłego roku wraca do łask, zarówno w zastosowaniach edukacyjnych, jak i domowych. Na początku lipca Lenovo zachęca klientów promocyjnymi cenami niektórych modeli.

Gdyby szukać produktu, który narobił najwięcej zamieszania w branży IT, to niewątpliwie jednym z nich, jeśli nie najważniejszym, był tablet. Pisaliśmy o tym szerzej w felietonie pt: „Nieobliczalny i krnąbrny tablet”. Pojawił się on nieoczekiwanie i gdy nikt nie wróżył mu sukcesu błyskawicznie zdominował rynek, a gdy eksperci uznali, że tak już pozostanie – popyt na tablety spadł szybciej, niż się pojawił. Teraz, gdy świat o nich zapomniał, ich popularność znowu zaczęła nieoczekiwanie rosnąć.

Na początku lipca w Lenovo rozpoczęła się promocja „Zabierz tablet na wakacje”. Wybrane modele z serii M w cenie niższej nawet o 200 złotych są już dostępne w ofercie czołowych sprzedawców sprzętów komputerowych na polskim rynku. Promocja potrwa do 7 lipca

Tablety z serii Tab M10 pierwszej i drugiej generacji to doskonały wybór dla rodzin, które szukają multimedialnego centrum rozrywki w formie wytrzymałego i zarazem lekkiego sprzętu. Modele Tab M10 ważą mniej niż 500 gramów i mają zaledwie 8,1 mm grubości, dzięki czemu łatwo i wygodnie można je spakować do torby czy podręcznego plecaka i zabrać ze sobą w podróż.  Dwa przednie głośniki i Dolby Atmos sprawią, że jakość dźwięku zachwyci, a w połączeniu z ekranem Full HD z rozdzielczością 10,1” zamienią każdy seans filmu, serialu czy nagrania z wakacyjnego wyjazdu w niezapomniane doznania.

Modele z serii M10 HD (2. generacji) wyróżniają się elegancką i wytrzymałą konstrukcją z metalu. O wydajność technologiczną na najwyższym poziomie zadba ośmiordzeniowy procesor MediaTek P22T o podstawowej częstotliwości taktowania 2,3 GHz. Dzięki tylnej kamerze 8MP z autofokusem i przedniej kamerze stałoogniskowej o rozdzielczości 5 MP tablet Lenovo z powodzeniem sprawdzą się do uwieczniania najciekawszych wrażeń z podróży. Wygodę z użytkowania, nawet podczas wielogodzinnych seansów, gwarantuje certyfikat ochrony wzroku TÜV Rheinland®, który stanowi potwierdzenie, że konstrukcja wyświetlacza ogranicza szkodliwe światło niebieskie i tym samym zmniejsza zmęczenie oczu. 

Produkty w obniżonej cenie można kupić w sklepach stacjonarnych i online następujących partnerów Lenovo: EURO RTV AGD, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Sferis, Neonet oraz x-kom.. Promocja trwa do 7 lipca.